Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XIII edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 25.08.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 31.08.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 20-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Renārs Petrovs (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81082
02. Roman Wystub (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81110
03. Kenneth Colding (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
04. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
05. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
06. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
07. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
08. Tommy Markussen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81094
09. Władysław Brand (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
10. Jari Moilanen (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
11. Roberts Logashin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
12. Zygmunt Kociak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102
13. Johan Bakir (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155
14. Maksymilian Pirsch (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
15. Tadeusz Gadziński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81117
16. Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
17. Jim Nelson (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
18. Borys Jagaciński (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82200
19. Tobias Renberg (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82238
20. Mariusz Kachel (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81113
21. Steen Bach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81192
22. Andrea Battista (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
23. Andrzej Ślinko (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81599
24. Vizibor Ladanyi (81283) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
25. Chick Salmon (81167) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
26. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
27. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
28. Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
29. Patryk Moniatowicz (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82581
30. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
31. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
32. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
33. Rhys James (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
34. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
35. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
36. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
37. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
38. Knut Puettner (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81168
39. Kenni Dansgaard Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81172
40. Haakan Lantz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81084
41. Wacław Narodowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81099
42. Aidan Willock (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81222
43. Maksymilian Walerysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849
Odpowiedz
#3
1. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
2. Kacper Jatta (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
3. Kamil Pruffer (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#4
Tommy Markussen (SC Gdynia) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81094
pozdrawiam,
Macias

[Obrazek: 13142.jpg]
Odpowiedz
#5
Ahtung SC
1. Władysław Brand --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
2. Jari Moilanen --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
3. Roberts Logashin --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
Odpowiedz
#6
ZKS Huragan Tarnów

Zygmunt Kociak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102
Johan Bakir - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#7
Świry Tarnów

Maksymilian Pirsch - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz
#8
PIECHRybnik
Tadeusz Gadziński http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81117
Jarosław Hanuszewicz http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
Odpowiedz
#9
Jim Nelson ----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
Odpowiedz
#10
Speedway Hunters:

Borys Jagaciński --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82200
Tobias Renberg --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82238

Zgłaszam się do organizacji rund U-17, U-20 oraz U-21.
Odpowiedz
#11
STAL GORZÓW
1.MARIUSZ KACHEL-http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81113
2.STEEN BACH       -http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81192
3.ANDREA BATTISTA-http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
4.ANDRZEJ SLINKO -http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81599
ZGŁASZAM CHĘĆ ORGANIZACJI TURNIEJI WSZYSTKICH KATEGORI
Odpowiedz
#12
ŻKS Radlin
Vizibor Ladanyi (81283) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
Chick Salmon (81167) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
Odpowiedz
#13
RAM Stal VanPur Rzeszów

Janusz Mytko
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558

Franciszek Sakosik
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202

Eemeli Olamo
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081

Patryk Moniatowicz
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82581
Odpowiedz
#14
Speed Car - MOTOR Lublin

Dionizy Zhangir - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
Jakub Kłakus - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
Artur Czyszpak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
Odpowiedz
#15
Club Red Rabbit
1. Rhys James --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U20 Złoty Kask - XII edycja wojtas_gkm 7 702 2019-08-08, 15:10:54
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości