Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XIII edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 25.08.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 31.08.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 21-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Artur Kuśmierz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80849
02. Cezary Roratowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043
03. Lanfranco Verratti (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80862
04. Marcin Maszewski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80869
05. Paweł Paltian (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79089
06. Albert Lewinowski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652
07. Robert Neneman (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79106
08. Ludwik Cempura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79160
09. Kazimierz Bondaruk (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
10. Stephen Peek (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79615
11. Szymon Lussa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79121
12. Radosław Fałat (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
13. Norbert Noworol (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80856
14. Sławomir Dróżbik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79140
15. Władysław Bazan (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
16. Rafał Szumacher (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105
17. Eryk Rajnoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84293
18. Krister Jung (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84287
19. Bradley Murphy (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81075
20. Edwin Angus (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79057
21. Władysław Czapura (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80853
22. Filip Bryc (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
23. Sebastian Skrętowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79021
24. Jes Byrval (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79059
27. Jaromir Korzeniewicz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79103
28. Sylwester Szczepa (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80864
29. Aleksander Ferliński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81076
30. Krystian Grytczuk (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80847
Odpowiedz
#3
1. Cezary Roratowski (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#4
Ahtung SC
1. Lanfranco Verratti --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80862
2. Marcin Maszewski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80869
Odpowiedz
#5
ZKS Huragan Tarnów

Paweł Paltian - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79089
Albert Lewinowski - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#6
Świry Tarnów

Robert Neneman - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79106

Zgłaszam się do organizacji.
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz
#7
PIECHRybnik
Ludwik Cempura http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79160
zgłaszam chęć do organizacji w wszystkich kategoriach wiekowych
Odpowiedz
#8
Kazimierz Bondaruk ----> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
Odpowiedz
#9
Speedway Hunters:

Stephen Peek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79615

Zgłaszam się do organizacji rund U-17, U-20 oraz U-21.
Odpowiedz
#10
ŻKS Radlin
Szymon Lussa (79121) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79121

Jak zawsze możesz na mnie liczyć przy organizacji poszczególnych turniejów Uśmiech
Odpowiedz
#11
RAM Stal VanPur Rzeszów:

Radosław Fałat
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
Odpowiedz
#12
Norbert Noworol - SC Gdynia
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80856
pozdrawiam,
Macias

[Obrazek: 13142.jpg]
Odpowiedz
#13
Club Red Rabbit
1. Sławomir Dróżbik --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79140
2. Władysław Bazan --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
3. Rafał Szumacher --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105
Odpowiedz
#14
1. Eryk Rajnoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84293
2. Krister Jung (PKŻ SPARTAKUS Lubań) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84287
3. Bradley Murphy (PKŻ SPARTAKUS Lubań) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81075

+ ORGANIZACJA ZAWODÓW
Odpowiedz
#15
Gryf Szczecin
1. Edwin Angus http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79057
2. Władysław Czapura http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80853
3. Filip Bryc http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XII edycja wojtas_gkm 8 804 2019-08-08, 15:11:06
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości