Ankieta: Co po 10 kolejce?
Ankieta jest zamknięta.
Play-off
63.64%
7 63.64%
Puchar Nastoli Młodszych
36.36%
4 36.36%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Nastolatków - Sezon XIII
#1
REGULAMIN LIGI NASTOLATKÓW SEZON XIII

1. Zawody rozgrywane są w ŚRODY w postaci czwórmeczów zawodników do 19 lat.
2. Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do PONIEDZIAŁKU poprzedzającej kolejkę. 
3. Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
*Niezastosowanie się do punktu 3 regulaminu rozgrywek Ligi Nastolatków będzie skutkowało:
1. Jeśli czwórmecz się odbył - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny punkty takie jakie zdobyły na torze.
2. Jeśli czwórmecz nie został założony - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 50 punktów.

4. Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt
w przypadku remisu, drużyny dzielą się dużymi punktami po równo.
5. System rozgrywek:
10 kolejek wg zastosowania tabeli biegów dla 20 drużyn.

Start turnieju 21.08.2019r.

6. Weryfikacja meczy:
- Wyniki czwórmeczu podaje gospodarz, uwzględniając punkty zdobyte przez zawodników starszych niż 19 lat
- Zasady punktacji
*** zawodnicy nastoletni (wiek 16-19) - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** Start zawodnika powyżej 19 lat, będzie skutkował (oprócz nie wliczania do dorobku drużyny) dodaniem tych punktów ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.
- Wystarczy podanie wyniku zweryfikowanego - nie ma potrzeby podawania wyników przed weryfikacją, gdy się różnią.

7. W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.

8. Nagrody:
  I miejsce - 60 dni VIP
 II miejsce - 30 dni VIP
III miejsce - 20 dni VIP
IV miejsce - 15 dni VIP
 V miejsce - 10 dni VIP
#2
Lista uczestników:


ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
ARJUMA Golub-Dobrzyn http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
GKM Stockholm http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
Grom http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
Kosmopolita GKM http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
SC Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
Speed Car - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
#3
Kolejki 6-10

[Obrazek: 6-7.jpg]
[Obrazek: 8-10.jpg]
#4
1 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76293
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76292
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76296
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76302
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76291

2 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76294
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76425
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76295
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76301
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76409

3 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76468
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76410
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76316
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76585
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76309

4 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76325
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76624
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76371
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76590
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76410

5 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76372
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76413
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76835
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76297
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-76317

6 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77048
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77032
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77058
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77057
Gryf Szczecin

7 kolejka:

Grom
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77049
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77050
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77030
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77051

8 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77034
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77033
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77092
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77029
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77198

9 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77319
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77139
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77061
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77031
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77036

10 kolejka:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77151
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77037
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77241
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77080
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77648


Półfinały

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77786
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77764
#5
W związku z tym, że wyniki ankiety wskazują na poparcie dla fazy play-off odbędzie się ona zaraz po fazie zasadniczej.
W tym sezonie w fazie play-off zmierzy się 8 najlepszych drużyn.
Może za sezon pomyślimy o szerszym zakresie.

Mam jednak też wiadomość dla zainteresowanych Pucharem Nastoli Młodszych...
Odbędzie się również, tylko w piątki Uśmiech
Czekam na zgłoszenia chętnych.
Im szybciej tym lepiej, bo ze względu na krótki czas na rozegranie turnieju zbyt wielu uczestników nie wystartuje.
Podejrzewam, że część z Was może mieć już zajęty termin na 25.10, więc zaczniemy 1.11
1-2 tygodnie eliminacje, 1-2 tygodnie finał. Zależy od ilości zainteresowanych.
Jeżeli w przyszłym sezonie będę dalej organizował LN, to postaram się i PNM troche wydłużyć i rozbudować.
#6
Puchar Nastoli Młodszych

1. GKM 1979
2. GKM Grudziądz
3. ARJUMA Golub-Dobrzyn
4. Siekacze Gniezno
5. PIECHRybnik
6. ŻKS Radlin
7. SC Gdynia
8. ASTECK Zielona Góra
#7
Tabela końcowa fazy zasadniczej:

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]
#8
Półfinały

[Obrazek: PLAYOFF.jpg]
#9
Liga Nastoli Młodszych

[Obrazek: LNM.jpg]
#10
Wyniki półfinałów i rozpiska finałów:

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: 4.jpg]
#11
LNM o 5 miejsce
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77920
#12
LN ★ FINAŁ ♛

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77927
#13
LN o 5 miejsce - http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-77945

Sorki że tak późno Uśmiech
[Obrazek: 8680.jpg]
#14
Czyli co koniec i zdobyłem pierwsze swoje złoto w turniejach forumowych w drużynie Uśmiech
Praca w Dobrzyniu z młodzieżą widać przynosi efekty. A licze w piątek po cichu na złoto w LNM wiec byłaby podwójna korona.
#15
Brawo Arek! Wyniki oficjalnie podam jutro


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zapisy na jubileuszowy XV sezon Ligi Nastolatków wojtas_gkm 29 2,252 2020-03-13, 22:37:43
Ostatni post: ravlit
  Liga Nastolatków SEZON XIV wojtas_gkm 10 3,165 2020-02-24, 22:31:34
Ostatni post: Arkadiusz
  ZAPISY na XIV sezon Ligi Nastolatków wojtas_gkm 21 3,268 2019-11-22, 10:43:58
Ostatni post: Roko
  ZAPISY Liga Nastolatków Sezon XIII wojtas_gkm 17 3,628 2019-08-19, 08:47:42
Ostatni post: wojtas_gkm
  Liga Nastolatków - Sezon XII wojtas_gkm 17 5,630 2019-07-31, 13:35:44
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości