Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XIII edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 31.08.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118833
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118979
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118996


Grupa B
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118816
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118999
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119089


Grupa C
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118828
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119071
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119054


Półfinały

Grupa D
28.09
05.10
12.10

Grupa E
28.09
05.10
12.10

Finały

19.10
26.10
02.11
09.11
16.11
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Krystian Grytczuk (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80847
02. Albert Lewinowski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652
03. Radosław Fałat (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
04. Ludwik Cempura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79160
05. Władysław Czapura (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80853
06. Paavali Vanhanen (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79052
07. Stephen Peek (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79615
08. Paweł Paltian (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79089
09. Robert Neneman (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79106
10. Bradley Murphy (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81075
11. Rafał Szumacher (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105

Grupa B:
01. Jes Byrval (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79059
02. Ditmar Sözer (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81524
03. Mieczysław Arendzikowski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81517
04. Lanfranco Verratti (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80862
05. Norbert Noworol (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80856
06. Aleksander Ferliński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81076
07. Filip Bryc (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
08. Władysław Bazan (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
09. Sebastian Skrętowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79021
10. Eryk Rajnoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84293
11. Cezary Roratowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043

Grupa C:
01. Artur Kuśmierz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80849
02. Marcin Maszewski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80869
03. Kazimierz Bondaruk (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
04. Szymon Lussa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79121
05. Sławomir Dróżbik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79140
06. Krister Jung (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84287
07. Edwin Angus (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79057
08. Jaromir Korzeniewicz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79103
09. Sylwester Szczepa (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80864
10. Konrad Slotta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79156
11. Deangelo Pribyl (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79053

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 21a.jpg]
[Obrazek: 21b.jpg]
[Obrazek: 21c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa D:
01. Radosław Fałat (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79629
02. Albert Lewinowski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79652
03. Paavali Vanhanen (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79052
04. Robert Neneman (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79106
05. Paweł Paltian (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79089
06. Bradley Murphy (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81075
07. Aleksander Ferliński (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81076
08. Władysław Bazan (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79164
09. Jes Byrval (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79059
10. Filip Bryc (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80868
11. Mieczysław Arendzikowski (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81517
12. Kazimierz Bondaruk (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79091
13. Edwin Angus (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79057
14. Sławomir Dróżbik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79140
15. Deangelo Pribyl (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79053
16. Artur Kuśmierz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80849

R1. Krister Jung (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84287

Grupa E:
01. Krystian Grytczuk (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80847
02. Ludwik Cempura (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79160
03. Władysław Czapura (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80853
04. Stephen Peek (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79615
05. Rafał Szumacher (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79105
06. Ditmar Sözer (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81524
07. Lanfranco Verratti (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80862
08. Norbert Noworol (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80856
09. Sebastian Skrętowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79021
10. Eryk Rajnoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84293
11. Cezary Roratowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79043
12. Marcin Maszewski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80869
13. Szymon Lussa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79121
14. Jaromir Korzeniewicz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79103
15. Sylwester Szczepa (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-80864
16. Konrad Slotta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-79156

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości