Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U20 Złoty Kask - XIII edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 31.08.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118801
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118993
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119226


Grupa B
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118854
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118991
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119250


Grupa C
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119088
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119227
21.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119228


Półfinały

Grupa D
28.09
05.10
12.10

Grupa E
28.09
05.10
12.10

Finały

19.10
26.10
02.11
09.11
16.11
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
02. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
03. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
04. Maksymilian Pirsch (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
05. Knut Puettner (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81168
06. Zygmunt Kociak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102
07. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
08. Steen Bach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81192
09. Kenneth Colding (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
10. Tadeusz Gadziński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81117
11. Andrzej Ślinko (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81599
12. Roman Wystub (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81110
13. Patryk Moniatowicz (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82581
14. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
15. Johannes Lindemann (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82215
16. Tommy Markussen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81094

Grupa B:
01. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
02. Roberts Logashin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
03. Wacław Narodowski (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81099
04. Jim Nelson (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
05. Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
06. Witalis Ufaev (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81079
07. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
08. Roman Drost (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196
09. Jari Moilanen (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
10. Tobias Renberg (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82238
11. Mariusz Kachel (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81113
12. Andrea Battista (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
13. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
14. Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
15. Rhys James (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
16. Vizibor Ladanyi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283

Grupa C:
01. Renārs Petrovs (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81082
02. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
03. Władysław Brand (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
04. Johan Bakir (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155
05. Borys Jagaciński (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82200
06. Chick Salmon (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
07. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
08. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
09. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
10. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
11. Kenni Dansgaard Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81172
12. Haakan Lantz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81084
13. Aidan Willock (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81222
14. Maksymilian Walerysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849
15. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
(2019-08-30, 09:40:53)BlackHunter napisał(a): Zgłosiłem organizatorowi, że mam zajęty termin z powodu nie podawnia wcześniej daty startu rozgrywek. Póki co odpisał: ok.

Data startu turnieju podana została 14.08, w temacie zapisów.
Rozpiska była 2 dni po zamknięciu zapisów. Trudno zrobić wcześniej nie wiedząc ilu będzie uczestników.

(2019-08-30, 14:30:21)Mario Mad Max napisał(a): ROKO a czytales co pisalem wczesniej ? Zaprosilem zawodnikow do siebie, ty robisz kolejny turniej...dzieki za zamieszanie

Roko/Selena organizowała na moją prośbę

No cóż BlackHunter zgłosił się jako organizator, po czym okazało się że ma zajęty termin.
Dopiero wczoraj wróciłem do Polski, więc nie byłem w stanie reagować na bieżąco.
Jak odczytałem od niego wiadomość, przekazałem Selenie, żeby zorganizowała w zastępstwie.
Jak się okazuje Mario Mad Max postanowił działać, zorganizował turniej i stąd zamieszanie.
Oczywiście nie mam pretensji do Mario bo chciał dobrze, ale w tej sytuacji nie ma możliwości zaliczenia tych zawodów, a co za tym idzie pierwszy turniej odbędzie się jako trzeci w terminie rezerwowym tj. 21.09!
Odpowiedz
#5
Zostało tylko 5 dni do kolejnego etapu, a terminarza organizatorów wciąż nie ma... Nie można trzymać terminów w nieskończoność. I to jest właśnie problem turniejów U.
Odpowiedz
#6
Black z tego co pamietam teraz przerwa
Odpowiedz
#7
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 20a.jpg]
[Obrazek: 20b.jpg]
[Obrazek: 20c.jpg]
Odpowiedz
#8
(2019-09-16, 20:47:20)BlackHunter napisał(a): Zostało tylko 5 dni do kolejnego etapu, a terminarza organizatorów wciąż nie ma... Nie można trzymać terminów w nieskończoność. I to jest właśnie problem turniejów U.

Masz podane daty, z których jasno wynika kiedy masz kolejne zawody.
Pomiędzy fazą eliminacyjną a półfinałową jest zawsze tygodniowa przerwa.
Udział w turnieju nie jest obowiązkowy, nie musisz trzymać terminów w nieskończoność, skoro to tak wielki problem.
Odpowiedz
#9
(2019-09-17, 14:30:27)wojtas_gkm napisał(a):
(2019-09-16, 20:47:20)BlackHunter napisał(a): Zostało tylko 5 dni do kolejnego etapu, a terminarza organizatorów wciąż nie ma... Nie można trzymać terminów w nieskończoność. I to jest właśnie problem turniejów U.

Masz podane daty, z których jasno wynika kiedy masz kolejne zawody.
Pomiędzy fazą eliminacyjną a półfinałową jest zawsze tygodniowa przerwa.
Udział w turnieju nie jest obowiązkowy, nie musisz trzymać terminów w nieskończoność, skoro to tak wielki problem.

Tak, terminy zawodów są znane, mam na myśli terminy organizacji. Dobrze by było trochę wcześniej wybrać organizatorów na daną datę... To chyba nie problem i każdy miałby w klubowym kalendarzu porządek. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości