Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVI edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 31.08.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118829
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118989
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119216


Grupa B
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118853
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119055
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119000


Grupa C
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118839
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118997
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118984


Półfinały

Grupa D
28.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119606
05.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119593
12.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119974


Grupa E
28.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119583
05.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119685
12.10 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119864


Finały

19.10
26.10
02.11
09.11
16.11
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Przemysław Czernis (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82822
02. Rugacs Gaspar (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83365
03. Pēteris Vāsulis (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82803
04. Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
05. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
06. Kalervo Virta (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
07. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276
08. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
09. Michal Manzel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82732
10. Tero Niemi (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85785
11. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
12. Zoltan Somfay (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82847
13. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
14. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618

Grupa B:
01. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
02. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
03. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790
04. Seweryn Drzęźla (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82899
05. Conny Revahl (Club Red Rabbit ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
06. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
07. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
08. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
09. Grzegorz Wadach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82835
10. Klavs Riekstins (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
11. Kai Laukkanen (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
12. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
13. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855

Grupa C:
01. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
02. Aapeli Aho (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
03. Arvid Raita (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82691
04. Victor Hackworth (Ahtung SC ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
05. Sven Mortensen (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
06. Bolesław Terlega (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82731
07. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
08. Noah Oldbury (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
09. Tommy Priegel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82610
10. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
11. Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
12. Alessio Elba (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82869
13. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 19a.jpg]
[Obrazek: 19b.jpg]
[Obrazek: 19c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa D:
01. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
02. Rugacs Gaspar (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83365
03. Kalervo Virta (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
04. Zoltan Somfay (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82847
05. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
06. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
07. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
08. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
09. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
10. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
11. Klavs Riekstins (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
12. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
13. Tommy Priegel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82610
14. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
15. Aapeli Aho (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
16. Victor Hackworth (Ahtung SC ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593

R1. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276
R2. Bolesław Terlega (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82731

Grupa E:
01. Przemysław Czernis (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82822
02. Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
03. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
04. Michal Manzel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82732
05. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
06. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
07. Seweryn Drzęźla (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82899
08. Conny Revahl (Club Red Rabbit ) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
09. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
10. Kai Laukkanen (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
11. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
12. Arvid Raita (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82691
13. Noah Oldbury (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
14. Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
15. Alessio Elba (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82869
16. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039

R1. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
R2. Grzegorz Wadach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82835

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 19D.jpg]
[Obrazek: 19e.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
02. Zoltan Somfay (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82847
03. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
04. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
05. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
06. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
07. Tommy Priegel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82610
08. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
09. Przemysław Czernis (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82822
10. Michal Manzel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82732
11. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
12. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
13. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
14. Kai Laukkanen (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
15. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
16. Noah Oldbury (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842

R1. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
R2. Bastian Juptner (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82584
Odpowiedz
#8
Organizatorzy turniejów finałowych

[Obrazek: FINA-Y.jpg]
Odpowiedz
#9
Finał 5/5

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-120257
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz
#10
Finał 1/5
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-120283
Odpowiedz
#11
Finał #2
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-120288

02. Zoltan Somfay (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82847
zajety termin
jede R1  Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości