Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U18 Srebrny Kask - XVI edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 31.08.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118857
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119021
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119204


Grupa B
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118812
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119042
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119135


Grupa C
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118811
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118977
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118998


Półfinały

Grupa D
28.09
05.10
12.10

Grupa E
28.09
05.10
12.10

Finały

19.10
26.10
02.11
09.11
16.11
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Steve Young (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372
02. Mads Falk (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87101
03 .Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
04. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
05. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
06. Carl Speiser (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84428
07. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
08. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
09. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
10. Jan Statkun (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85459
11. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
12. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
13. Zygmunt Miłoński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85044
14. Csaba Tihanyi (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85864

Grupa B:
01. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
02. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
03. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
04. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
05. Shaun Hammer (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84267
06. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
07. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
08. Otso Määttä (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85364
09. Lukas Rilke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
10. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
11. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
12. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
13. Onni Somervuori (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84404

Grupa C:
01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
03. Claes Falk (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84325
04. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
05. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
06. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
07. Eetu Multala (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
08. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
09. Bartolomeo Comparini (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84308
10. Wojciech Gładysz (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84456
11. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
12. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
13. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 18a.jpg]
[Obrazek: 18b.jpg]
[Obrazek: 18c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa D:
01. Reece Macalister (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84286
02. Steve Young (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372
03. Mads Falk (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87101
04 .Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
05. Carl Speiser (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84428
06. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
07. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
08. Robert Bartykowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84298
09. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
10. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
11. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
12. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
13. Claes Falk (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84325
14. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
15. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
16. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363

R1. Zygmunt Miłoński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85044
R2. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378

Grupa E:
01. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
02. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
03. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
04. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
05. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
06. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
07. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
08. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
09. Shaun Hammer (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84267
10. Lukas Rilke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
11. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
12. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
13. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
14. Eetu Multala (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
15. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
16. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398

R1. Bartolomeo Comparini (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84308
R2. Otso Määttä (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85364

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości