Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U17 Brązowy Kask - XVI edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 31.08.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
5. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118845
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119080
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118980


Grupa B
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118846
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118983
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119243


Grupa C
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118838
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119068
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119043


Grupa D
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118837
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119002
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118992


Półfinały

Grupa E
28.09
05.10
12.10

Grupa F
28.09
05.10
12.10

Finały

19.10
26.10
02.11
09.11
16.11
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
02. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
03. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
04. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
05. Krystian Kisielewicz (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85933
06. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów)http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
07. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
08. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
09. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
10. Borys Bartelke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
11. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
12. Radim Benda (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85863
13. Rodney Wilkinson (Speedway Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86909

Grupa B:
01. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
02. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
03. Hudson Macrossan (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85874
04. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
05. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
06. Erkki Perala (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
07. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
08. Mirosław Madowicz (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
09. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
10. Olaf Lengiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86962
11. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
12. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
13. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820

Grupa C:
01. Jerzy Ralicki (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85964
02. Eryk Durlach (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86747
03. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
04. Andrzej Górbiel (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86772
05. Jonatan Väätäinen (Grom) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86425
06. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
07. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
08. Sauli Nyyssönen (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87108
09. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
10. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
11. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
12. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
13. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813

Grupa D:
01. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
02. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
03. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
04. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
05. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
06. Tomasso Bettetini (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85854
07. Albert Kościeniewicz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86769
08. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
09. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
10. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
11. Gaweł Szynkarewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86934
12. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 17a.jpg]
[Obrazek: 17b.jpg]
[Obrazek: 17c.jpg]
[Obrazek: 17d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa E:
01. Borys Bartelke (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
02. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów)http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
03. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
04. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
05. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
06. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
07. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
08. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
09. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
10. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
11. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
12. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
13. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
14. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
15. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
16. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926

R1. Radim Benda (Gryf Szczecin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85863
R2. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861

Grupa F:
01. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
02. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
03. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
04. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
05. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
06. Erkki Perala (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
07. Mirosław Madowicz (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
08. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
09. Eryk Durlach (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86747
10. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
11. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
12. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
13. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
14. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
15. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
16. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875

R1. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
R2. Albert Kościeniewicz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86769

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości