Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVII edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 31.08.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118800
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119022
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119003


Grupa B
31.08 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118868
07.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-118994
14.09 http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-119070


Półfinały

Grupa C
28.09
05.10
12.10

Grupa D
28.09
05.10
12.10

Finały

19.10
26.10
02.11
09.11
16.11
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A:
01. Bogusław Rzeźnikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
02. Karol Gęsior (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87268
03. Robert Pająkiewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
04. Krister Barfoed (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
05. Bradley Pickard (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
06. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
07. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
08. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
09. Damon Kirton (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87116

Grupa B:
01. Tomasz Chlebos (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
02. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
03. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
04. Witold Jaruszek (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
05. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
06. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
07. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
08. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
09. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135

Awans do półfinałów uzyskają wszyscy Uśmiech
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 16.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa C:
01. Bradley Pickard (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
02. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
03. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
04. Bogusław Rzeźnikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
05. Karol Gęsior (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87268
06. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
07. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
08. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
09. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161

Grupa D:
01. Robert Pająkiewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
02. Krister Barfoed (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
03. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
04. Damon Kirton (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87116
05. Tomasz Chlebos (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
06. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
07. Witold Jaruszek (Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
08. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
09. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości