Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*TRWA* Liga Szkółkowiczów - EDYCJA 7
#1
REGULAMIN
Ligi Szkółkowiczów


Art. 1.  Informacje ogólne
1. Organizatorami turnieju są:
    - Arkadiusz
    - Mr. Zuma
2. Turniej przeznaczony jest dla zawodników przebywających w szkółkach juniorów w trakcie jego trwania.
3. Udział może wziąć każda drużyna bez względu na ligę w jakiej się znajduje.


Art. 2.  Przebieg turnieju
1. Spotkania w ramach Ligi Szkółkowiczów odbywają się w każdą środę na zasadzie spotkań w szkółkach.
2. Rozegranie meczu nie jest możliwe w innym terminie.
3. Punktacja turnieju:
    - Zwycięstwo - 2 punkty
    - Remis - 1 punkt
    - Porażka - 0 punktów
    - Bonus - 1 punkt
    - Ostrzeżenie - 0 punktów
4. Każdy uczestnik zobowiązany jest to wstawienia bezpośredniego linku do spotkania w wątku dotyczącym turnieju.
5. Mecz powinien być założony najpóźniej na 3 dni poprzedzające daną kolejkę, tj. niedziela. Jeśli do tego czasu mecz nie zostanie założony będą kary w formie ostrzeżeń, o których mówi art. 3 regulaminu.
6. Dopiero po dniu, określonym w punkcie 5, można zakładać inny, nieturniejowy mecz pod warunkiem, że o działaniu tym został poinformowany organizator.


Art. 3.  Ostrzeżenia
1. Uczestnik turnieju, w trakcie jego trwania, za określone w regulaminie zachowania może dostać od organizatorów ostrzeżenie. Otrzymanie 3 ostrzeżeń, w czasie trwania całego turnieju - niezależnie od jego fazy, powoduje wykluczenie uczestnika z turnieju.
2. Wykluczenie uczestnika z danej edycji turnieju nie powoduje zakazu wystartowania w kolejnej.
3. Ostrzeżenia można dostać gdy:
    a) mecz nie doszedł do skutku z winy zarówno gospodarza jak i gościa - wynik spotkania weryfikowany jako 0:0, obustronne ostrzeżenie.
    b) mecz nie doszedł do skutku z powodu zajętego terminu przez tylko jedną stronę, lecz druga nie poinformowała organizatorów o tym fakcie - wynik spotkania
        weryfikowany jako 0:0, obustronne ostrzeżenie.
    c) mecz nie doszedł do skutku z powodu zajętego terminu przez tylko jedną stronę a druga poinformowała o tym organizatorów - wynik spotkania                          weryfikowany jako 40:0 na korzyść drugiej strony, ostrzeżenie otrzymuje pierwsza strona.
    d) mecz nie został założony w terminie określonym w art. 2 pkt. 5 - obustronne ostrzeżenie, jeśli żaden z graczy nie podał przyczyny, jednostronne w                    przypadku gdy któraś ze stron poinformowała o tym na forum.
4. Organizator zastrzega, że w przypadku sytuacji określonej w artykule 3 punkt 3 podpunkt b, nie przyjmuje do wiadomości zażaleń opartych na uznaniu iż skoro oponent ma zajęty termin to wynik meczu automatycznie będzie weryfikowany jako 40:0. Każdy uczestnik zobowiązany jest o takim fakcie poinformować organizatorów.


Art. 4.  Zapisy
1. Organizator zobowiązuje się do ogłoszenia zapisów przynajmniej miesiąc przed planowaną pierwszą kolejką turnieju.
2. Ostatni dzień zapisów przypada na tydzień przed pierwszą kolejką turnieju.
3. Pierwszeństwo udziału mają drużyny, które startowały w poprzedniej edycji turnieju.
4. Nowe drużyny, które zapisują się do turnieju będą przydzielane do lig bądź grup na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
5. Ligi bądź grupy zawsze liczą po 8 lub 6 drużyn.
6. Jeśli liczba zapisanych drużyn uniemożliwia uformowanie ligi bądź grupy, organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia startu takiej ilości zapisanych drużyn, dopóki uformowanie ligi bądź grupy będzie możliwe.
7. Drużyny, o których mowa w punkcie 7, dostaną zapewnienie i pierwszeństwo udziału w kolejnej edycji turnieju jeśli te na nią się zapiszą.


Art. 5.  Schemat rozgrywek
1. Drużyny zostaną podzielone na 3 ligi, składające się kolejno:
    a) Ekstraliga z 12 zespołów podzielonych na dwie grupy po 6 drużyn,
    b) I Liga z 12 zespołów podzielonych na dwie grupy po 6 drużyn,
    c) II Liga z 8 zespołów.
2. Turniej w rundzie zasadniczej jest rozgrywany na zasadzie meczy każdy z każdym + rewanż.
3. Po rundzie zasadniczej następuje runda finałowa, składająca się z:
    a) Półfinałów, finału i meczu o 3 miejsce
    b) "Dywizji"
4. Do półfinałów awansują 2 najlepsze zespoły z obu grup. Rozstawienie par następuje według schematu 1A vs 2B oraz 2A vs 1B
5. Do "Dywizji" dostają się wszystkie zespoły, które nie zajęły miejsc 1-2 w swoich grupach.
    a) Runda składa się z IV dywizji,
    b) zespoły zostają podzielone na pary według zajmowanych kolejno przez się miejsc w rundzie zasadniczej i rozgrywają ze sobą jeden mecz,
    c) zwycięzca meczu awansuje do wyższej dywizji, natomiast przegrany spada do niższej dywizji,
    d) gospodarzem meczu jest drużyna, która do danej dywizji awansowała, wyjątek stanowi dywizja IV, w której gospodarzem jest drużyna, która w niej została, tj. przegrała mecz będąc już w IV dywizji,
    e) runda składa się z 4 kolejek
    f) wyniki ostatniej 4 kolejki "Dywizji" decydują o ostatecznych miejscach w turnieju.
6. Analogiczna sytuacja ma miejsce w I lidze
7. Punkty 3-6, tego artykułu, nie znajdują zastosowania w II lidze.
8. Do wyższej klasy rozgrywkowej awansuje:
    a) zwycięzca meczu finałowego w I lidze,
    b) zwycięzca II ligi.
9. Do niższej klasy rozgrywkowej spada drużyna, która przegrała mecz w 4 kolejce IV dywizji.


Art. 6.  Nagrody
1. Organizator ma do rozdysponowania 26 tygodni VIPów. 
2. Organizator, w czasie nie dłuższym jak jeden tydzień od rozegrania ostatniej kolejki w danej edycji turnieju, wyśle listę nagrodzonych odpowiednim osobom, które rozdadzą wyznaczone przez organizatora nagrody.
3. Podział nagród:
a) Ekstraliga
    - I miejsce - 2 miesiące (8 tygodni)
    - II miejsce - 1 miesiąc (4 tygodnie)
    - III miejsce - 1 miesiąc (4 tygodnie)
    - zwycięzca dywizji - 2 tygodnie
b) I liga
    - I miejsce - 1 miesiąc (4 tygodnie)
    - II miejsce - 2 tygodnie
    - zwycięzca dywizji - 1 tydzień
c) II liga
    - I miejsce - 1 tydzień


Art. 7.  Postanowienia końcowe
1. Uczestnikom turnieju zakazane jest wysyłanie linków, zażaleń, wniosków o weryfikacje meczu jako 40:0 i otrzymanie ostrzeżenia dla oponenta, w wiadomościach prywatnych do organizatorów. Wszystkie te kwestie muszą pojawić się w wątku dotyczącym turnieju. W przeciwnym razie będą one ignorowane.
2. Kwestie sporne, nie określone w regulaminie, rozstrzyga organizator wedle własnego uznania.
3. Uczestnicy zobowiązani są zaakceptować i przestrzegać regulaminu rozgrywek.
4. Regulamin wchodzi w życie z dniem ogłoszenia i traci ważność wraz z zakończeniem danej edycji turnieju.
Odpowiedz
#2
Liga Szkółkowiczów
Edycja VII


---Ekstraliga---
Grupa A
[Obrazek: a0d42ab887aeeb2a.png]
[Obrazek: 0fa8c751bb5a2bec.png]

Grupa B
[Obrazek: bd43d56d216d21ae.png]
[Obrazek: 0ccd6580fd74b203.png]


---I liga---
Grupa A
[Obrazek: eb146115532cbf1d.png]
[Obrazek: bf37267ed3718209.png]

Grupa B
[Obrazek: ca5e72febb3f5ab3.png]
[Obrazek: 5c28fb35fe519661.png]

Grupa C
[Obrazek: e6b139c2eb3a166f.png]
[Obrazek: 49adf62bc70982d6.png]
Odpowiedz
#3
Liga Szkółkowiczów
Edycja VII - Lista Startowa


-Ekstraliga-
Grupa A
1. GKŻ Gdańsk ->  LINK
2. KS ROW RYBNIK -> LINK
3. Bombardierzy Leszno -> LINK
4. Gryf Szczecin -> LINK
5. PKŻ SPARTAKUS Lubań -> LINK
6. ARJUMA Golub-Dobrzyn -> LINK


Grupa B
1. GKM Grudziądz -> LINK
2. GDAŃSKIE WYBRZEŻE LIDER -> LINK
3. DKŻ Unia Dębica -> LINK
4. banditos 1979gkm  -> LINK
5. ŻKS Radlin -> LINK
6. Drużyna -> LINK



-I liga-
Grupa A
1. TKKF Siekacze Gniezno ->LINK
2. Grom -> LINK
3. GKM 1979  -> LINK
4. ASTECK Zielona Góra -> LINK
5. GKM Stockholm -> LINK
6. SC Uckfield -> LINK


Grupa B
1. WRZ Wola Rzędzińska -> LINK
2. Czechówka Lublin -> LINK
3. SDD Toruń -> LINK
4. Young Boys Stockholm -> LINK
5. Club Red Rabbit -> LINK
6. Gryfy Skórka -> LINK


Grupa C
1. ŻTS Waldi Bydgoszcz -> LINK
2. RAM Stal VanPur Rzeszów -> LINK
3. KŻ Orzeł Łódź -> LINK
4. Kosmopolita GKM -> LINK
5. Husaria BERG Rzeszów -> LINK
6. ŻKS Budowlani Rybnik -> LINK
Odpowiedz
#4
Liga Szkółkowiczów
Edycja VI - Linki do meczy


-Ekstraliga-
Grupa A
2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4652
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4594
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4577

3.1
3.2
3.3

4.1
4.2
4.3


Grupa B
2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4593
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4653
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4574

3.1
3.2 WO na korzyść ŻKS Radlin
3.3

4.1
4.2
4.3



-I liga-
Grupa A
2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4591
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4613
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4580

3.1
3.2
3.3

4.1
4.2
4.3


Grupa B
2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4633
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4592
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4662

3.1
3.2
3.3

4.1
4.2
4.3


Grupa C
2.1 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4605
2.2 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4586
2.3 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4602

3.1
3.2
3.3

4.1
4.2
4.3
Odpowiedz
#5
Post Informacyjny

1.
Odpowiedzialnym za VI Edycję Ligi Szkółkowiczów jest Mr. Zuma. Wszelkie pytania, informacje, prośby itp. prosimy kierować bezpośrednio do niego!

2.
Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję Ligi Szkółkowiczów. Potrwają one do 24 listopada. Pierwsza kolejka będzie miała miejsce 4 grudnia!
Zachęcamy do zapisów.

Przypominamy, że aby uformować ligę musi się w niej znaleźć 8 zespołów bądź 12, które podzielimy na grupy po 6 drużyn.
Zgodnie z regulaminem, jeśli któraś drużyna nie załapie się do turnieju bo nie będzie mogła przez nią być uformowana grupa to stanie się ona drużyną rezerwową co będzie skutkowało:
a) zastąpieniem drużyny, która zostanie zdyskwalifikowana w trakcie turnieju
b) będzie mieć pierwszeństwo udziału w kolejnej edycji turnieju jeśli się na nią zapisze
Zapraszamy!
Odpowiedz
#6
Terminarz gotowy, można zakładać mecze!

Życzymy wszystkim powodzenia!
Odpowiedz
#7
I Liga, Grupa "C"

2. kolejka (#2)
RAM Stal VanPur Rzeszów - Kosmopolita GKM
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4586

3. kolejka (#3)
KŻ Orzeł Łódź - RAM Stal VanPur Rzeszów
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4597
Odpowiedz
#8
Ekstraliga Grupa A

1. kolejka

GKŻ Gdańsk vs. KS ROW RYBNIK
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4576


3 kolejka

GKŻ Gdańsk vs. ARJUMA Golub-Dobrzyn
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4575
Odpowiedz
#9
EKSTRALIGA
GR.A
2 KOLEJKA
KS ROW RYBNIK vs. Gryf Szczecin
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4594
3 KOLEJKA
Bombardierzy Leszno vs. KS ROW RYBNIK
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4578
Odpowiedz
#10
1 liga grupa C
2 kolejka - Husaria BERG Rzeszow vs. ŻTS Waldi Bydgoszcz
                 http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4605

3 kolejka - ŻTS Waldi Bydgoszcz vs. ŻKS Budowlani Rybnik
                http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4603
Odpowiedz
#11
1 Liga Grupa B
2.1. Club Red Rabbit - WRZ Wola Rzędzińska
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4633

3.2. Young Boys Stockholm - Club Red Rabbit
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4632
Odpowiedz
#12
Aktualizacja po 1 kolejce

O G Ł O S Z E N I E !
W związku z bardzo dużą ilością WO w 1 kolejce spowodowaną wyjściem juniorów ze szkółki i brakiem przyjścia nowych, decyzją organizatorów jest uznanie obecnej jak i następnej kolejki za bezpieczną od wykluczeń!
Organizatorzy postanowili dać uczestnikom 2 tygodnie na załatanie dziur w szkółce po juniorach, którzy ją opuścili. Wyniki takich spotkań będą weryfikowane jako 40:0 dla strony na korzyść, której orzeczono by w takiej sytuacji WO. Różnica polega na tym, że względem drużyny, której orzeczono winę nierozegrania meczu przypisze się zwykłą przegraną a nie Ostrzeżenie!
Organizatorzy uznali, że wyjście juniorów ze szkółki i brak ich regulaminowej liczby do możliwości rozegrania sparingu szkółki nie jest bezpośrednią winą gracza a naturalną koleją rzeczy. Stąd możliwość załatania dziur w szkółkach przez pierwsze 2 tygodnie trwania turnieju, tj. przez pierwsze 2 kolejki.

Przepis ten od dziś będzie znajdował zastosowanie w każdej następnej edycji Ligi Szkółkowiczów.
Odpowiedz
#13
I liga, Grupa "C"

4. kolejka (#3)
RAM Stal VanPur Rzeszów - ŻKS Budowlani Rybnik

http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4668
Odpowiedz
#14
Ekstraliga grupa A

4 kolejka

GKŻ Gdańsk vs. Gryf Szczecin

http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4680
Odpowiedz
#15
I liga, Grupa "C"

5. kolejka (#1)
Husaria BERG Rzeszów - RAM Stal VanPur Rzeszów
http://www.speedway-world.pl/i,szkolka_live-4690
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Medaliści Ligi Szkółkowiczów Arkadiusz 1 858 2019-11-25, 21:20:24
Ostatni post: Mr. Zuma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości