Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVIII edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
Zasady są proste:
1. Do 08.12.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 14.12.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 16-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)

4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Kasem Nowland (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88302
02. Karol Borewicz (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88315
03. Robert Bondzio (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88381
04. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
05. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
06. Mateusz Kolanda (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88430
07. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
08. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
09. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
10. Lukas Rezek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494
11. Olaf Równanek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88497
12. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
13. Roman Olesz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88409
14. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
15. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
16. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
17. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
18. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
19. Sylwester Kap (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88418
20. Sylwester Dzwigała (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88367
21. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
22. Greg Wagner (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88289
23. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
24. Marcin Dunajko (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
25. Roman Plyaskin (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
26. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
27. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
28. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
29. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
30. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
31. Sławomir Bosak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88447
32. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
33. Damian Mamala (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88354
34. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
35. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
36. Tobias Ehnar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88493
37. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
#3
DKŻ Unia Dębica
Karol Borewicz http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88315
Robert Bondzio http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88381

Mogę organizować turnieje
#4
Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
#5
Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
Mateusz Kolanda (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88430
Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
organizacja wszystkich katergoriach
#6
Ahtung SC
1. Waldemar Sibilski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
2. Tadeusz Gaszkowski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
3. Lukas Rezek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494
4. Olaf Równanek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88497

Mogę organizować turnieje
#7
Club Red Rabbit
1. Milan Drobny --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
2. Roman Olesz --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88409
3. Ludwik Cychowski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
4. Zbigniew Breczko --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
#8
1. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
2. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
3. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
4. Sylwester Kap (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88418
#9
Sylwester Dzwigała (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88367
Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
#10
ŻKS Radlin
1. Greg Wagner (88289) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88289
2. Skov Markussen (88306) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
3. Marcin Dunajko (88336) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336

Zgłaszam chęć organizacji poszczególnych turniejów Uśmiech
#11
RAM Stal VanPur Rzeszów

Roman Plyaskin http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
#12
Świry Tarnów

Rene Kofler - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
Manfredo Vivian - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
[Obrazek: 8680.jpg]
#13
Tarzany

Dariusz Stepanów - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
Michał Prokopek - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
[Obrazek: 3212.jpg]
#14
ROW

Sergiusz Krivcov http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
Sławomir Bosak http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88447

Organizacja turniejów
#15
Speed Car - MOTOR

Wac Kobzev - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVII edycja wojtas_gkm 7 793 2019-11-20, 09:03:47
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVII edycja wojtas_gkm 15 587 2019-08-27, 08:33:18
Ostatni post: wojtas_gkm
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja wojtas_gkm 7 1,125 2019-08-08, 15:08:52
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja wojtas_gkm 21 1,380 2019-05-13, 22:01:59
Ostatni post: wojtas_gkm
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XV edycja wojtas_gkm 8 2,116 2019-04-23, 15:58:31
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości