Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XVII edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 08.12.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 14.12.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 16-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)

4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Jan Jagr http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Łukasz Rzepka http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
03. Karol Kleman http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
04. Hudson Cooper http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
05. Borys Dudewicz http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
06. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
07. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
08. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
09. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
10. Tomasz Chlebos (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
11. Toni Thyssen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
12. Wojciech Defut (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87515
13. Krzysztof Sudakiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
14. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
15. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
16. Andrzej Moiseev (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
17. Jiri Korarz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87430
18. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
19. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
20. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
21. Raimonds Kurbanov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87778
22. Dawid Łapniewski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87513
23. Joel Ljung (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87220
24. Klaudisz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
25. Rafał Wieliczkiewicz (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87271
26. Jarosław Dorywalski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87522
27. Damian Para (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88319
28. Nelson FLanerry (KŻ Orzeł Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87735
29. Rafał Kierzek (KŻ Orzeł Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88038
30. Jena Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
31. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
32. Rafał Moroziewicz (STAL GORZ0W) http://www.speedway-world.pl/i, zobacz-87148
33. Robert Pajakiewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
34. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
35. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
36. Bogusław Rzeźnikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
37. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
38. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
39. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
40. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
41. Harry Peake (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87095
42. Mirosław Wlaźlak (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87118
43. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
44. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
45. Kristen Barfoed (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
46. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
47. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
#3
Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
#4
Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
#5
Tomasz Chlebos (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
Toni Thyssen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
Wojciech Defut (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87515
Krzysztof Sudakiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762

Zgłaszam także chęć organizacji turniejów.
pozdrawiam,
Macias
#6
Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
#7
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Andrzej Moiseev http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
2. Jiri Korarz http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87430
3. Sławomir Mips http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
#8
Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
#9
Ahtung SC
1. Zdzisław Jaworek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
#10
Club Red Rabbit
1. Raimonds Kurbanov --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87778
2. Dawid Łapniewski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87513
3. Joel Ljung --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87220
#11
1. Klaudisz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
2. Rafał Wieliczkiewicz (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87271
3. Jarosław Dorywalski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87522
#12
SDD Toruń:
1. Damian Para http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88319
#13
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87735 Nelson FLanerry KŻ Orzeł Łódź
#14
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88038 Rafał Kierzek KŻ Orzeł Łódź
#15
Tarzany

Jena Schindler - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
Nicodemo Bracci - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
[Obrazek: 3212.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U17 Brązowy Kask - XVI edycja wojtas_gkm 7 4,573 2019-11-20, 09:03:30
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XVI edycja wojtas_gkm 21 2,843 2019-08-23, 20:42:04
Ostatni post: Marek79
  U17 Brązowy Kask - XV edycja wojtas_gkm 7 3,761 2019-08-08, 15:09:16
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XV edycja wojtas_gkm 24 3,474 2019-05-13, 22:13:07
Ostatni post: wojtas_gkm
  U17 Brązowy Kask - XIV edycja wojtas_gkm 8 4,016 2019-04-23, 15:58:36
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości