Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XIV edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 08.12.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 14.12.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 20-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
02. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
03. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
04. Aapeli Aho (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
05. Boriss Karde (Wewrewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
06. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
07. Kai Laukkanen (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
08. Rugacs Gaspar (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83365
09. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
10. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
11. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
12. Petri Pesälä (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672
13. Zsolt Ladanyi (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672
14. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
15. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
16. Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
17. Victor Hackworth (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
18. Conny Revahl (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
19. Robert Porwisiak (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82696
20. Noah Oldbury (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
21. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
22. Kalervo Virta (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
23. Klavs Riekstins (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
24. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
25. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
26. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
27. Sven Mortensen (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
28. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
29. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
30. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276
31. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790
32. Sebastian Koptoń (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83316
#3
1. Boriss Karde (Wewrewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
2. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
[Obrazek: 4199.jpg]
#4
Kai Laukkanen (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
#5
Rugacs Gaspar (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83365
pozdrawiam,
Macias
#6
Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
#7
DKŻ Unia Dębica
Petri Pesälä http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672
Zsolt Ladanyi http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82672

Mogę organizować turnieje
#8
Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
#9
Ahtung SC
1. Victor Hackworth --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
#10
Club Red Rabbit
1. Conny Revahl --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82721
#11
1. Robert Porwisiak (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82696
#12
ŻKS Radlin
1. Noah Oldbury (82842) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82842
#13
Świry Tarnów

Imre Veres - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
Kalervo Virta - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
Klavs Riekstins - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
[Obrazek: 8680.jpg]
#14
Tarzany

Mattias Fekade - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
[Obrazek: 3212.jpg]
#15
ROW

Gary Wiggins http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
Bogusław Marasiński http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U20 Złoty Kask - XIII edycja wojtas_gkm 7 939 2019-11-20, 09:02:37
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XIII edycja wojtas_gkm 23 693 2019-08-27, 08:54:11
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XII edycja wojtas_gkm 7 990 2019-08-08, 15:10:54
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XII edycja wojtas_gkm 22 1,352 2019-05-13, 22:47:00
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XI edycja wojtas_gkm 8 1,536 2019-04-23, 15:58:50
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości