Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XIV edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 08.12.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 14.12.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 21-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Roman Wystub (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81110
02. Kenneth Colding (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
03. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
04. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
05. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
06. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
07. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
08. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
09. Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
10. Patryk Moniatowicz (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82581
11. Aidan Willock (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81222
12. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
13. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
14. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
15. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
16. Antti Tiilikainen (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81163
17. Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
18. Tadeusz Gadziński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81117
19. Roberts Logashin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
20. Władysław Brand (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
21. Jari Moilanen (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
22. Rhys James (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
23. Chick Salmon (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
24. Vizibor Ladanyi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
25. Protasio Ritorto (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81091
26. Maksymilian Pirsch (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
27. Witalis Ufaev (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81079
28. Włodzimierz Sitnik (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81555
29. Maksymilian Walerysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849
30. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
31. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
32. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
33. Johannes Lindemann (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82215
34. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201
35. Roman Drost (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196
36. Steen Bach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81192
37. Andrea Battista (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
38. Jim Nelson (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
39. Zygmunt Krociak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102
40. Johan Bakir (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155
41. Borys Jagaciński (Speed Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82200
42. Szymon Pepryk (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81101
43. Roberts Muižnieks (2012) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81632
#3
1. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
2. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
3. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
[Obrazek: 4199.jpg]
#4
Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
Patryk Moniatowicz (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82581
#5
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Aidan Willock http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81222
#6
Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
#7
DKŻ Unia Dębica
Antti Tiilikainen http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81163

Mogę zorganizować turnieje
#8
Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
Tadeusz Gadziński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81117
#9
Ahtung SC
1. Roberts Logashin --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
2. Władysław Brand --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
3. Jari Moilanen --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
#10
Club Red Rabbit
1. Rhys James --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
#11
ŻKS Radlin
1. Chick Salmon (81167) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
2. Vizibor Ladanyi (81283) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
#12
Świry Tarnów

Protasio Ritorto - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81091
Maksymilian Pirsch - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
[Obrazek: 8680.jpg]
#13
Tarzan

Witalis Ufaev - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81079
[Obrazek: 3212.jpg]
#14
ROW

Włodzimierz Sitnik http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81555
Maksymilian Walerysiak http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849
#15
Speed Car - MOTOR

Artur Czyszpak -http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
Jakub Kłakus - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
Dionizy Zhangir - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XIII edycja wojtas_gkm 9 930 2019-11-20, 19:48:14
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XIII edycja wojtas_gkm 21 688 2019-08-27, 08:57:34
Ostatni post: wojtas_gkm
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XII edycja wojtas_gkm 8 1,188 2019-08-08, 15:11:06
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XII edycja wojtas_gkm 18 1,192 2019-05-13, 22:56:20
Ostatni post: wojtas_gkm
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XI edycja wojtas_gkm 8 1,512 2019-04-23, 15:58:57
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości