Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XVII edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 08.12.2019r. trwają zapisy, start eliminacji 14.12.2019r.
2. Każda drużyna może zgłosić 18-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
02. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
03. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
04. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
05. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
06. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
07. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
08. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
09. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
10. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
11. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
12. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
13. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
14. Peter Nahlin ( ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
15. Cohen Lapsley ( ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
16. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
17. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
18. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
19. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
20. Olaf Lengiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86962
21. Krystian Kisielewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85933
22. Eryk Durlach (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86747
23. Teodor Lednikov (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831
24. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
25. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
26. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
27. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
28. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
29. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
30. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
31. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
32. Jan Petrużalek (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85794
33. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
34. Andrzej Górbiel (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86772
35. Albert Kościeniewicz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86769
36. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
37. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
38. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
39. Wojciech Koziołko (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86504
40. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
41. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
42. Ladislav Czaslava (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85844
43. Tymon Matwiejew (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88332
44. Dionizy Ozhigov (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88350
45. Jerzy Zamasz (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88356
46. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
47. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
48. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
49. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
50. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
51. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
52. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
53. Gaweł Szynkarewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86934
54. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
55. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
56. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342
57. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
58. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
59. Elliott Mockridge (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88439
#3
1. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
2. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
3. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
4. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
[Obrazek: 4199.jpg]
#4
Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
#5
Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
Peter Nahlin ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
Cohen Lapsley ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
#6
Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
#7
Olaf Lengiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86962
Krystian Kisielewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85933
Eryk Durlach (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86747
Teodor Lednikov (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831

Zgłaszam także chęć organizacji turniejów.
pozdrawiam,
Macias
#8
Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
#9
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Jesper Rommedahl http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
#10
John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
#11
DKŻ Unia Dębica
Jan Petrużalek http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85794

Mogę organizować turnieje
#12
Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
#13
Club Red Rabbit
1. Andrzej Górbiel --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86772
2. Albert Kościeniewicz --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86769
3. Eryk Kobryń --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
4. Sergiusz Dolgov --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
#14
1. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
2. Wojciech Koziołko (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86504
#15
ŻKS Radlin
1. Aarne Salminen (85855) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
2. Machiaveli Linzalone (85822) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U18 Srebrny Kask - XVI edycja wojtas_gkm 7 749 2019-11-20, 09:03:23
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XVI edycja wojtas_gkm 23 704 2019-08-27, 08:48:06
Ostatni post: wojtas_gkm
  U18 Srebrny Kask - XV edycja wojtas_gkm 7 1,338 2019-08-08, 15:10:17
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XV edycja wojtas_gkm 21 1,306 2019-05-13, 22:24:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  U18 Srebrny Kask - XIV edycja wojtas_gkm 8 1,601 2019-04-23, 15:58:41
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości