Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Nastolatków SEZON XIV
#1
REGULAMIN LIGI NASTOLATKÓW SEZON XIV

1. 
Zawody rozgrywane są w środy w postaci czwórmeczów zawodników do 19 lat. Start turnieju 04.12.2019r.


2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
*Niezastosowanie się do punktu 3 regulaminu rozgrywek Ligi Nastolatków będzie skutkowało:
- Jeśli czwórmecz się odbył - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny punkty takie jakie zdobyły na torze.
- Jeśli czwórmecz nie został założony - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 50 punktów.

4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

5. 
System Rozgrywek
 
I FAZA TURNIEJU

Ekstraliga Nastolatków
5 kolejek (każdy z każdym)

1 Liga Nastolatków
5 kolejek (każdy z każdym minimum raz)

II FAZA TURNIEJU

Czołowa 8 Ekstraligi Nastolatków walczy o wygraną w turnieju
7 kolejek (każdy z każdym po 3 razy)

Drużyny z miejsc 9-16 z Ekstraligi oraz drużyny z 1 Ligi Nastolatków o utrzymanie/awans w Ekstralidze
5 kolejek (każdy z każdym)
W fazie finałowej drużyny z 9 miejsca w Ekstralidze oraz 1 miejsca w 1 lidze startują z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów, a drużyny z miejsc 10 w ekstralidze i 2 w 1 lidze z dobytkiem 1 dużego punktu.


6. 
Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy nastoletni (wiek 16-19) - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 19 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.

8. 
Nagrody:
  I miejsce - 60 dni VIP
 II miejsce - 30 dni VIP
III miejsce - 20 dni VIP
IV miejsce - 15 dni VIP
 V miejsce - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

ELN

01. ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
02. ARJUMA Golub-Dobrzyn http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
03. GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
04. GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
05. GKM Stockholm http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
06. GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
07. Grom http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
08. PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
09. ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
10. SC Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
11. Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
12. Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
13. TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
14. Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
15. ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
16. ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,team-5884


1LN

01. Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
02. banditos 1979gkm http://www.speedway-world.pl/i,team-11160
03. Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
04. Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
05. Husaria BERG Rzeszow http://www.speedway-world.pl/i,team-3989
06. Kosmopolita GKM http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
07. RAM Stal VanPur Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
08. Speed Car - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
Odpowiedz
#3
Terminarz

Faza I

Ekstraliga Nastolatków

[Obrazek: ELN.jpg]

1 Liga Nastolatków

[Obrazek: 1LN.jpg]
Odpowiedz
#4
TABELE

[Obrazek: ekstraliga.jpg]
[Obrazek: 1liga.jpg]
Odpowiedz
#5
Ekstraliga

Kolejka 1
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78429
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78427
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78453
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78428

Kolejka 2
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78446
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78536
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78451
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78574

Kolejka 3
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78495
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78466
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78457
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78448

Kolejka 4
Werewolves SG
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78440
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78447
PIECHRybnik

Kolejka 5
ARJUMA Golub-Dobrzyn
PIECHRybnik
GRYFY Bydgoszcz
GKM 1979

1 Liga

Kolejka 1
Kosmopolia GKM
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78444

Kolejka 2
Speed Car - MOTOR Lublin
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78443

Kolejka 3
banditos 1979gkm
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78534

Kolejka 4
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78454
Club Red Rabbit

Kolejka 5
Kosmopolita GKM
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78445
Odpowiedz
#6
1 liga 1 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78468
Raniero Ruspantini (banditos 1979gkm) 20 lat.
Odpowiedz
#7
Aktualizacja po 2 kolejce
Odpowiedz
#8
ELN 5 Kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-78786
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY na XIV sezon Ligi Nastolatków wojtas_gkm 21 525 2019-11-22, 10:43:58
Ostatni post: Roko
  Liga Nastolatków - Sezon XIII wojtas_gkm 21 2,241 2019-11-14, 09:51:01
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości