Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Juniorów SEZON XXII
#1
Rozpoczynamy XXII sezon Pucharu Juniorów

Regulamin Rozgrywek:

1. Mecze fazy grupowej odbywają się w piątki w formie sparingów, począwszy od 06.12.2019r.
Ostatnie dwie rundy finałowe odbędą się w cyklu środa-piątek!

Istnieje możliwość przełożenia spotkania na inny dzień, po uzgodnieniu z przeciwnikiem i poinformowaniu na forum o takiej sytuacji. W przypadku konieczności odjechania spotkania w innym terminie, musi ono odbyć się do zakończenia danego etapu, czyli mecze grupowe muszą zostać rozegrane do 06.02.2020r.

2. W składzie meczowym powinni znaleźć się tylko juniorzy.

Jeżeli drużyna wystawi seniora, to jego punkty zostaną odjęte od punktacji meczowej zespołu i dodane do punktacji przeciwników. W sytuacji gdy w składzie drużyny znajdzie się 2 lub więcej seniorów wtedy ta drużyna zostaje ukarana WO (0 punktów meczowych oraz 40 ujemnych małych punktów).

3. Zaproszenie należy wysłać najdalej do wtorku poprzedzającego kolejkę. Obowiązek spoczywa na obu drużynach.  
Nie będą przyjmowane wytłumaczenia, że gospodarz nie wysłał zaproszenia, bo równie dobrze może to zrobić gość. W przypadku braku spotkania obie drużyny ukarane zostają walkowerem.

Po ustaleniu sparingu link do meczu proszę zamieścić na forum.

4. W XX sezonie wystartują 24 drużyny

Rozgrywki będą dzieliły się na 2 fazy.
Wszystkie drużyny jadą do samego końca, nikt nie kończy udziału na fazie grupowej.

Faza grupowa

4 grupy po 6 zespoły (10 spotkań, każdy z każdym, mecz i rewanż) 

Losowanie grup zostało dokonane za pomocą strony http://www.losowe.pl, po podziale drużyn na koszyki według wyników z XXI sezonu PJ.

Punktacja etapu grupowego:
za zwycięstwo - 2 pkt
za remis - 1 pkt
za porażkę - 0 pkt
za bonus - 1 pkt

O miejscu w tabeli decydują kolejno:
duże punkty, bezpośrednie pojedynki między drużynami, bilans małych punktów, ilość zdobytych małych punktów, losowanie.

Faza finałowa

Drużyny z miejsc 1-2 w swoich grupach, będą walczyć w kolejnej rundzie o zwycięstwo w turnieju.
Drużyny z miejsc 3-6 w grupach powalczą o miejsca 9-24

Klucz fazy finałowej: 

1/4 finału:
I. 1A-2B, II. 1B-2A, III. 1C-2D, IV. 1D-2C

1/2 finału: 
V. I-III, VI. II-IV

Finał:
VII. V-VI

Drużyny z miejsc 3-6 w swoich grupach rywalizować będą o miejsca 9-24 

VIII. 3A-3B, IX. 3C-3D
XVI. VIII-IX

X. 4A-4B, XI. 4C-4D
XVII. X-XI

XII. 5A-5B, XIII. 5C-5D
XVIII. XII-XIII

XIV. 6A-6B, XV 6C-6D
XIX. XIV-XV


W przypadku remisu w dwumeczu fazy finałowej o wygranej i awansie do kolejnej rundy decydują kolejno: ilość indywidualnych zwycięstw zawodników obu drużyn, suma czasów w biegach nominowanych, losowanie.


Nagrody:
45 dni konta VIP dla zwycięskiej ekipy
35 dni za 2 miejsce
30 dni za 3 miejsce


25 dni za 4 miejsce
20 dni za 5 miejsce
16 dni za 6 miejsce
13 dni za 7 miejsce
11 dni za 8 miejsce
Odpowiedz
#2
Lista uczestników

Grupa A:
Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
Grom http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
STAL GORZOW http://www.speedway-world.pl/i,team-13097


Grupa B:
ARJUMA Golub-Dobrzyn http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
GKM Stockholm http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
SC Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
Speed Car - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
TKKF Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-10765


Grupa C:
ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,team-5884


Grupa D:
GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
Kosmopolita GKM http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
RAM Stal VanPur Rezszów http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
Odpowiedz
#3
Faza grupowa TABELE:

[Obrazek: Tabele.jpg]
Odpowiedz
#4
Faza grupowa TERMINARZ:

[Obrazek: GrA.jpg]
[Obrazek: GrB.jpg]
[Obrazek: GrC.jpg]
[Obrazek: GrD.jpg]
Odpowiedz
#5
1 Kolejka

A 1.1
A 1.2
A 1.3
B 1.1
B 1.2
B 1.3
C 1.1
C 1.2
C 1.3
D 1.1
D 1.2
D 1.3

2 kolejka
A 2.1
A 2.2
A 2.3
B 2.1
B 2.2
B 2.3
C 2.1
C 2.2
C 2.3
D 2.1
D 2.2
D 2.3

3 kolejka
A 3.1
A 3.2
A 3.3
B 3.1
B 3.2
B 3.3
C 3.1
C 3.2
C 3.3
D 3.1
D 3.2
D 3.3

4 kolejka
A 4.1
A 4.2
A 4.3
B 4.1
B 4.2
B 4.3
C 4.1
C 4.2
C 4.3
D 4.1
D 4.2
D 4.3

5 kolejka
A 5.1
A 5.2
A 5.3
B 5.1
B 5.2
B 5.3
C 5.1
C 5.2
C 5.3
D 5.1
D 5.2
D 5.3
Odpowiedz
#6
Prośba przy podawaniu linków o oznaczanie spotkań

Przykład A 1.1
(Grupa A, pierwsza kolejka, pierwszy mecz z listy w grupie w danej kolejce)

Oznaczenia NIE są obowiązkowe ale ułatwiają znacząco pracę Uśmiech
Odpowiedz
#7
Grupa A
1.3 PIECHRybnik vs. STAL GORZOW
http://www.speedway-world.pl/i,live-646039
2.3 Grom vs. PIECHRybnik
http://www.speedway-world.pl/i,live-646049
3.2 GKM Grudziądz vs. PIECHRybnik
http://www.speedway-world.pl/i,live-646040
Odpowiedz
#8
D 1.3

http://www.speedway-world.pl/i,live-646068

D 2.3
http://www.speedway-world.pl/i,live-646064
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#9
C 1.3
http://www.speedway-world.pl/i,live-646055

C 2.3
http://www.speedway-world.pl/i,live-646031
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#10
C 1.1 ASTECK Zielona Góra - GRYFY Bydgoszcz
http://www.speedway-world.pl/i,live-646074

C 3.3 GRYFY Bydgoszcz - ŻKS Radlin
http://www.speedway-world.pl/i,live-646056
Odpowiedz
#11
B.1.2 - SC Gdynia vs. Speed Car - MOTOR Lublin
http://www.speedway-world.pl/i,live-646093

B.2.3 - Speed Car - MOTOR Lublin vs. Świry Tarnów
http://www.speedway-world.pl/i,live-646095

B.3.1 - ARJUMA Golub-Dobrzyn vs. Speed Car - MOTOR Lublin
http://www.speedway-world.pl/i,live-646094
Odpowiedz
#12
Grupa B
1.3 Świry Tarnów vs. TKKF Siekacze Gniezno
http://www.speedway-world.pl/i,live-646065

2.1 TKKF Siekacze Gniezno vs. ARJUMA Golub-Dobrzyn
http://www.speedway-world.pl/i,live-646054

3.3 GKM Stockholm vs. TKKF Siekacze Gniezno
http://www.speedway-world.pl/i,live-646077
Odpowiedz
#13
Grupa B 3.2 - http://www.speedway-world.pl/i,live-646066
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz
#14
D
2.1 - http://www.speedway-world.pl/i,live-646072
3.3 - http://www.speedway-world.pl/i,live-646069
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#15
B2.2
GKM Stockholm vs. SC Gdynia
http://www.speedway-world.pl/i,live-646048
pozdrawiam,
Macias
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY na XXII Sezon Pucharu Juniorów wojtas_gkm 28 720 2019-12-02, 09:43:15
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: maxim, 2 gości