Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVIII edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.


1. Start eliminacji 14.12.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121946
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121953
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122305

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121970
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121944
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122104

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122000
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121987
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122313

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122545
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122685
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122622

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122489
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122559
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122908

Finały

25.01
01.02
08.02
15.02
22.02
29.02
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Marcin Dunajko (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
02. Robert Bondzio (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88381
03. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
04. Sławomir Bosak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88447
05. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
06. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
07. Olaf Równanek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88497
08. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
09. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
10. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
11. Mateusz Kolanda (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88430
12. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
13. Kasem Nowland (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88302

Grupa B:
01. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
02. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
03. Damian Mamala (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88354
04. Roman Olesz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88409
05. Karol Borewicz (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88315
06. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
07. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
08. Greg Wagner (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88289
09. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
10. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
11. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
12. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420

Grupa C:
01. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
02. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
03. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
04. Lukas Rezek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494
05. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
06. Sylwester Kap (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88418
07. Sylwester Dzwigała (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88367
08. Roman Plyaskin (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
09. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
10. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
11. Tobias Ehnar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88493
12. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 16a.jpg]
[Obrazek: 16b.jpg]
[Obrazek: 16c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D:
01. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
02. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
03. Sławomir Bosak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88447
04. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
05. Olaf Równanek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88497
06. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
07. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
08. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
09. Karol Borewicz (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88315
10. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
11. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
12. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
13. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
14. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
15. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
16. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362

R1. Robert Bondzio (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88381
R2. Tobias Ehnar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88493

Grupa E:
01. Marcin Dunajko (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
02. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
03. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
04. Mateusz Kolanda (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88430
05. Kasem Nowland (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88302
06. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
07. Damian Mamala (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88354
08. Roman Olesz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88409
09. Greg Wagner (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88289
10. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
11. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
12. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
13. Lukas Rezek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494
14. Sylwester Dzwigała (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88367
15. Roman Plyaskin (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
16. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295

R1. Sylwester Kap (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88418
R2. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 16d.jpg]
[Obrazek: 16e.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
02. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
03. Sławomir Bosak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88447
04. Karol Borewicz (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88315
05. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
06. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
07. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
08. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
09. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
10. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
11. Kasem Nowland (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88302
12. Greg Wagner (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88289
13. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
14. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
15. Lukas Rezek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494
16. Roman Plyaskin (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360

R1. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
R2. Sylwester Dzwigała (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88367
Odpowiedz
#8
Organizatorzy finałów:

[Obrazek: FINA-Y.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości