Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U17 Brązowy Kask - XVII edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 14.12.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 

 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121947
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121942
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122264

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121979
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122196
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122177

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121940
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122154
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122197

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121948
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122153
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121988

Półfinały

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122502
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122627
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122988

Grupa F
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122485
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122582
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122802

Finały

25.01
01.02
08.02
15.02
22.02
29.02
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Harry Peake (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87095
02. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
03. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
04. Jena Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
05. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
06. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
07. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
08. Raimonds Kurbanov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87778
09. Wojciech Defut (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87515
10. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
11. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
12. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035

Grupa B:
01. Damian Para (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88319
02. Jarosław Dorywalski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87522
03. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
04. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
05. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
06. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
07. Rafał Kierzek (KŻ Orzeł Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88038
08. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
09. Nelson Flanerry (KŻ Orzeł Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87735
10. Bogusław Rzeźnikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
11. Klaudisz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
12. Łukasz Rzepka (GKM 1979)http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041

Grupa C:
01. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
02. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
03. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
04. Rafał Wieliczkiewicz (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87271
05. Kristen Barfoed (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
06. Krzysztof Sudakiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
07. Andrzej Moiseev (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
08. Tomasz Chlebos (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
09. Jiri Korarz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87430
10. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
11. Mirosław Wlaźlak (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87118
12. Toni Thyssen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426

Grupa D:
01. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
03. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
04. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
05. Dawid Łapniewski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87513
06. Joel Ljung (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87220
07. Rafał Moroziewicz (STAL GORZ0W) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
08. Robert Pajakiewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
09. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
10. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
11. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 17A.jpg]
[Obrazek: 17B.jpg]
[Obrazek: 17C.jpg]
[Obrazek: 17D.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników:

Grupa E:
01. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
02. Jena Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
03. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
04. Wojciech Defut (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87515
05. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
06. Łukasz Rzepka (GKM 1979)http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
07. Bogusław Rzeźnikowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87169
08. Klaudisz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
09. Jiri Korarz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87430
10. Toni Thyssen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
11. Tomasz Chlebos (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
12. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
13. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
14. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
15. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
16. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042

R1. Raimonds Kurbanov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87778
R2. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099

Grupa F:
01. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
02. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
03. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
04. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
05. Damian Para (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88319
06. Zdzisław Jaworek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87191
07. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
08. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
09. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
10. Kristen Barfoed (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
11. Andrzej Moiseev (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
12. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
13. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
14. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
15. Joel Ljung (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87220
16. Rafał Moroziewicz (STAL GORZ0W) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148

R1. Jarosław Dorywalski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87522
R2. Dawid Łapniewski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87513

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 17e.jpg]
[Obrazek: 17f.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
02. Jena Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
03. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
04. Jiri Korarz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87430
05. Toni Thyssen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
06. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
07. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
08. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
09. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
10. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
11. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
12. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
13. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
14. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
15. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
16. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028

R1. Tomasz Chlebos (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87285
R2. Andrzej Moiseev (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
Odpowiedz
#8
Organizatorzy finałów:

[Obrazek: FINA-Y.jpg]
Odpowiedz
#9
U17 - finał 4/5 (22.02)
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-123124
pozdrawiam,
Macias
Odpowiedz
#10
U-17 FINAŁ 1/6
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-123151
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości