Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U18 Srebrny Kask - XVII edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 14.12.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.

6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121961
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121969
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121981

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121986
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121993
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121982

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121992
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121950
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122355

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121983
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122118
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121956

Półfinały

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122572
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122785
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122951

Grupa F
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122544
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122490
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122963

Finały

25.01
01.02
08.02
15.02
22.02
29.02
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
02. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
03. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
04. Teodor Lednikov (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831
05. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
06. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
07. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
08. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
09. Krystian Kisielewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85933
10. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
11. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
12. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
13. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
14. Eryk Durlach (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86747
15. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861

Grupa B:
01. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
02. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
03. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
04. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
05. Gaweł Szynkarewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86934
06. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
07. Jan Petrużalek (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85794
08. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342
09. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
10. Andrzej Górbiel (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86772
11. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
12. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
13. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
14. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
15. Olaf Lengiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86962

Grupa C:
01. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
02. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
03. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
04. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
05. Tymon Matwiejew (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88332
06. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
07. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
08. Ladislav Czaslava (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85844
09. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
10. Albert Kościeniewicz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86769
11. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
12. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
13. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
14. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
15. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937


Grupa D:
01. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
02. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
03. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
04. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
05. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
06. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
07. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
08. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
09. Wojciech Koziołko (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86504
10. Dionizy Ozhigov (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88350
11. Jerzy Zamasz (SDD Toruń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88356
12. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
13. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
14. Elliott Mockridge (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88439

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 18a.jpg]
[Obrazek: 18b.jpg]
[Obrazek: 18c.jpg]
[Obrazek: 18d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników:

Grupa E:
01. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
02. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
03. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
04. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
05. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
06. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
07. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
08. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
09. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
10. Aarne Salminen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85855
11. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
12. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
13. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
14. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
15. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
16. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878

R1. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
R2. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937

Grupa F:
01. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
02. Teodor Lednikov (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831
03. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
04. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
05. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
06. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
07. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
08. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
09. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
10. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
11. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
12. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
13. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
14. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
15. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
16. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931

R1. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
R2. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 18e.jpg]
[Obrazek: 18f.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
02. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
03. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
04. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
05. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
06. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
07. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
08. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
09. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
10. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
11. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
12. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
13. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
14. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
15. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
16. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813

R1. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
R2. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
Odpowiedz
#8
Organizatorzy finałów:

[Obrazek: FINA-Y.jpg]
Odpowiedz
#9
U 18 final 1/5
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-123114
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości