Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVII edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.

Zasady są proste:
1. Start eliminacji 14.12.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)

5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP


Adres IP: zapisano
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121943
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122119
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122265

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121966
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121960
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122266

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121954
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122152
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121972

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122493
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122563
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122588

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122497
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122507
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122797

Finały

25.01
01.02
08.02
15.02
22.02
29.02
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
02. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
03. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
04. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
05. Egon Klinsmann (KŻ Orzeł Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84409
06. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
07. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
08. Peder Nillson (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84378
09. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
10. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
11. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
12. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263

Grupa B:
01. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
02. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
03. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
04. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
05. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz -84300
06. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
07. Andre Wiss (KŻ Orzeł Łódź) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
08. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
09. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
10. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
11. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub- Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414

Grupa C:
01. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
02. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
03. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
04. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
05. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
06. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
07. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
08. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
09. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
10. Steve Young (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372
11. Thomas Fullarton (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84326

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 19A.jpg]
[Obrazek: 19b.jpg]
[Obrazek: 19c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa D:
01. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
02. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
03. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
04. Falics Kajdi (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84263
05. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
06. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
07. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
08. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
09. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
10. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
11. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
12. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
13. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
14. Skov Leander (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84279
15. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
16. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196

R1. Peder Nillson (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84378

Grupa E:
01. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
02. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
03. Egon Klinsmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84409
04. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
05. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
06. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
07. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
08. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
09. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
10. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
11. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub- Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
12. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
13. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
14. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
15. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
16. Steve Young (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372

R1. Thomas Fullarton (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84326

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 19d.jpg]
[Obrazek: 19e.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
02. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
03. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
04. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
05. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
06. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
07. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
08. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
09. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
10. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
11. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
12. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
13. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub- Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
14. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
15. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
16. Steve Young (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85372

R1. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
R2. Albert Mortlock (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84359
Odpowiedz
#8
Organizatorzy finałów:

[Obrazek: FINA-Y.jpg]
Odpowiedz
#9
Finał 1
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-123123
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości