Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XIV edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 14.12.2019r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (5 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków. 
 

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122001
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121962
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122336

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121974
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121980
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122340

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122003
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-121971
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122301

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122484
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122662
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122939

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122495
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122765
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-122949

Finały

25.01
01.02
08.02
15.02
22.02
29.02
Odpowiedz
#3
Lista uczestników:

Grupa A:
01. Tadeusz Gadziński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81117
02. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
03. Maksymilian Walerysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849
04. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
05. Władysław Brand (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
06. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
07. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
08. Borys Jagaciński (Speed Hunters) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82200
09. Roberts Logashin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
10. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201
11. Jari Moilanen (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
12. Roman Drost (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196
13. Andrea Battista (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
14. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
15. Roberts Muižnieks (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81632

Grupa B:
01. Aidan Willock (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81222
02. Roman Wystub (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81110
03. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
04. Zygmunt Krociak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102
05. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
06. Rhys James (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
07. Jim Nelson (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
08. Protasio Ritorto (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81091
09. Kenneth Colding (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
10. Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
11. Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
12. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
13. Vizibor Ladanyi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
14. Steen Bach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81192

Grupa C:
01. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
02. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
03. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
04. Patryk Moniatowicz (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82581
05. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
06. Antti Tiilikainen (DKŻ Unia Dębica) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81163
07. Chick Salmon (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
08. Maksymilian Pirsch (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
09. Witalis Ufaev (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81079
10. Włodzimierz Sitnik (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81555
11. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
12. Johannes Lindemann (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82215
13. Johan Bakir (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155
14. Szymon Pepryk (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81101

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 21a.jpg]
[Obrazek: 21b.jpg]
[Obrazek: 21c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników:

Grupa D:
01. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
02. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
03. Roman Drost (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196
04. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
05. Jari Moilanen (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
06. Władysław Brand (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
07. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
08. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
09. Roman Wystub (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81110
10. Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
11. Steen Bach (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81192
12. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
13. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
14. Włodzimierz Sitnik (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81555
15. Patryk Moniatowicz (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82581
16. Johan Bakir (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155

R1. Roberts Logashin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
R2. Szymon Pepryk (2012) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81101

Grupa E:
01. Tadeusz Gadziński (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81117
02. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
03. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
04. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201
05. Andrea Battista (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
06. Aidan Willock (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81222
07. Rhys James (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
08. Jim Nelson (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
09. Kenneth Colding (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
10. Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
11. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
12. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
13. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
14. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
15. Maksymilian Pirsch (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
16. Witalis Ufaev (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81079

R1. Chick Salmon (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
R2. Zygmunt Krociak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
Wyniki fazy półfinałowej:

[Obrazek: 21d.jpg]
[Obrazek: 21e.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Kacper Jatta (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
02. Roman Drost (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196
03. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
04. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
05. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
06. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
07. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
08. Włodzimierz Sitnik (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81555
09. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
10. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
11. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201
12. Aidan Willock (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81222
13. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
14. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
15. Zajta Gyurcso (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
16. Kamil Pruffer (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118

R1. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
R2. Rhys James (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
Odpowiedz
#8
Organizatorzy finałów:

[Obrazek: FINA-Y.jpg]
Odpowiedz
#9
2/5
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-123133
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości