Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Nastoli Młodszych
#1
REGULAMIN LIGI NASTOLI MŁODSZYCH

1. 
Zawody rozgrywane są w piątki w postaci czwórmeczów zawodników do 18 lat. Start turnieju 17.01.2020r.


2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
*Niezastosowanie się do punktu 3 regulaminu rozgrywek będzie skutkowało:
- Jeśli czwórmecz się odbył - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny punkty takie jakie zdobyły na torze.
- Jeśli czwórmecz nie został założony - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 50 punktów.

4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

5. 
System Rozgrywek
 
I FAZA TURNIEJU

10 drużyn w dwóch grupach po 5 zespołów
W każdej grupie 5 kolejek każdy z każdym po 3 razy

Zwycięzcy grup awansują do finału
Drużyny z miejsc 2-3 w grupach A-B spotykają się w repasażach o awans do finału.

Drużyny z miejsc 4-5 jadą ze sobą o dalsze miejsca. 

II FAZA TURNIEJU

Drużyny z miejsc 2-3 w grupach A-B spotykają się w repasażu o awans do finału.
Awans wywalczą drużyny z miejsc 1-2 w repasażu.
Turniej odbędzie się na torze jednej z drużyn sklasyfikowanych na 3 miejscu w tabeli z gorszym bilansem punktowym. 

Drużyny z miejsc 4-5 w grupach spotykają się w turnieju o miejsca 7-10.
Turniej odbędzie się na torze jednej z drużyn sklasyfikowanych na 5 miejscu w tabeli gorszym bilansem punktowym.

FINAŁ

Zwycięzcy grup oraz dwie najlepsze drużyny z repasażu spotykają się w dwóch turniejach finałowych. Turnieje te odbędą się w jednym tygodniu w cyklu środa/piątek, bo LN będzie już zakończona
Organizatorami będą: 1 turniej zwycięzca grupy B, 2 turniej zwycięzca grupa A.
W finałach nie ma przyznawanych dużych punktów za miejsca w turnieju. Liczy się ilość punktów biegowych.

6. 
Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy nastoletni (wiek 16-18) - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 18 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.

8. 
Nagrody:
Może kiedyś Uśmiech
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

Grupa A
01. ARJUMA Golub-Dobrzyn http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
02. GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
03. Speed Car - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
04. RAM Stal VanPur Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
05. ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984


Grupa B
01. Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
02. Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
03. GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
04. GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
05. TKKF Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
Odpowiedz
#3
Terminarz:

[Obrazek: LNM-terminarz.jpg]
Odpowiedz
#4
Tabele:

[Obrazek: lnm-tab.jpg]
Odpowiedz
#5
Puchar Nastoli Mlodszych 1 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-79436
Odpowiedz
#6
grupa B
1 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-79491
Odpowiedz
#7
Grupa A - 2 kolejka
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-79494
Odpowiedz
#8
Grupa "A"

3.kolejka
https://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-79503
Odpowiedz
#9
o kurde, nie zauważyłem że w nowej formule jest PMN Smutny
Odpowiedz
#10
LNM ✩ 3 kolejka ♛

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-79616
Odpowiedz
#11
(2020-01-16, 12:50:42)Asteck666 napisał(a): o kurde, nie zauważyłem że w nowej formule jest PMN Smutny

Dziwiłem się, że się nie zgłaszałeś do udziału, ale już teraz wszystko jasne.
Odpowiedz
#12
kolejka nr 5
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-79677
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości