Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisy na XXIII sezon Pucharu Juniorów
#1
Zaczynamy zapisy na sezon XXIII


Skrócony regulamin

1. Mecze odbywają się w piątki (końcowa faza finałowa w cyklu środa/piątek) w formie sparingów, planowany termin rozpoczęcia turnieju to 20.03.2020r.
Istnieje możliwość przełożenia spotkania na inny dzień, po uzgodnieniu z przeciwnikiem i poinformowaniu na forum o takiej sytuacji. W przypadku konieczności odjechania spotkania w innym terminie, musi ono odbyć się do zakończenia danego etapu.

2. W składzie meczowym powinni znaleźć się tylko juniorzy.
Jeżeli drużyna wystawi seniora, to jego punkty zostaną odjęte od punktacji meczowej zespołu i dodane do punktacji przeciwników. W sytuacji gdy w składzie drużyny znajdzie się 2 lub więcej seniorów wtedy ta drużyna zostaje ukarana WO (0 punktów meczowych oraz 40 ujemnych małych punktów).

3. Rozgrywki będą dzieliły się na 2 fazy:
Faza grupowa
Spotkania w cyklu mecz i rewanż
Szczegóły zostaną ustalone w zależności od liczby uczestników.
Preferowana liczba uczestników to 24/32 drużyny, więc proszę nie zwlekać z zapisami do samego końca.
Pierwszeństwo startu mają dotychczasowi uczestnicy (jak również drużyny dla których zabrakło miejsca w zeszłym sezonie), ale tylko do 08.03

Faza finałowa
Czołowe drużyny w swoich grupach będą walczyć w kolejnej rundzie począwszy od 1/8 finału lub 1/4 finału (mecz i rewanż), w zależności od ostatecznego układufazy grupowej.
Pozostałe drużyny rywalizują o mijesca od 9 do ...

Zapisy

Drużyny dotychczas występujące potwierdzają tylko udział w kolejnej edycji podając nazwę drużyny,
natomiast nowi uczestnicy podają: 
nick menadżera, nazwę i link do drużyny.

!!! UWAGA !!!

W turnieju do zgarnięcia są nagrody, w postaci dodatkowych dni ważności konta VIP.

45 dni dla zwycięskiej ekipy
35 dni za 2 miejsce
30 dni za 3 miejsce

25 dni za 4 miejsce
20 dni za 5 miejsce
16 dni za 6 miejsce
13 dni za 7 miejsce
11 dni za 8 miejsce
#2
Lista uczestników.
Na zielono drużyny pewne startu w kolejnym sezonie. Na niebiesko pozostali zapisani.

01. GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
02. GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
03. ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
04. Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
05. Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
06. TKKF Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
07. ARJUMA GOLUB-DOBRZYN http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
08. PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
09. ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
10. RAM Stal VanPur Rezszów http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
11. STAL GORZOW http://www.speedway-world.pl/i,team-13097
12. GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
13. Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
14. Grom http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
15. Speed Car - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
16. GKM Stockholm http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
17. banditos 1979gkm http://www.speedway-world.pl/i,team-11160
18. Kosmopolita GKM http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
19. ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
20. TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
21. Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
22. ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
23. Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
24. PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,team-7246

25. Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
26. Joker Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-13356
27. eTeam http://www.speedway-world.pl/i,team-6361
28. SC Knivsta http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
29. WRZ Wola Rzędzińska http://www.speedway-world.pl/i,team-12614
30. Ułani Lublin http://www.speedway-world.pl/i,team-13166
31. FC BROWAR WITNICA http://www.speedway-world.pl/i,team-13333

SC Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
KŻ Orzeł Łódź http://www.speedway-world.pl/i,team-13032
Klub Sportowy Toruń http://www.speedway-world.pl/i,team-12239
#3
ASTECK Zielona Góra jedzie dalej Uśmiech
#4
Werewolves SG jedzie dalej
[Obrazek: 4199.jpg]
#5
Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
[Obrazek: 1143.jpg]

#6
TKKF Siekacze jadą dalej
#7
ARJUMA jedzie dalej oczywiście.
#8
PIECHRybnik jedzie dalej
#9
ŻKS Radlin jedzie dalej Uśmiech
#10
RAM Stal VanPur Rzeszów śmiga dalej
#11
Pabloss
Stal Bydgoszcz
http://www.speedway-world.pl/i,team-13356
#12
STAL GORZÓW jedzie dalej
#13
GRYFY Bydgoszcz Uśmiech
#14
zapisani
#15
Gryf Szczecin i Grom jadą dalej


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Puchar Juniorów SEZON XXII wojtas_gkm 9 4,103 2020-03-09, 14:24:01
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY na XXII Sezon Pucharu Juniorów wojtas_gkm 28 2,578 2019-12-02, 09:43:15
Ostatni post: wojtas_gkm
  Puchar Juniorów Sezon XXI wojtas_gkm 11 4,298 2019-11-25, 09:38:48
Ostatni post: wojtas_gkm
  Puchar Juniorów Sezon XX wojtas_gkm 11 5,929 2019-08-20, 10:05:54
Ostatni post: wojtas_gkm
  Zapisy na XXI Sezon Pucharu Juniorów! wojtas_gkm 25 2,822 2019-08-19, 08:45:36
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości