Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapisy na jubileuszowy XV sezon Ligi Nastolatków
#1
Rozpoczynamy zapisy na jubileuszowy XV sezon Ligi Nastolatków

1. 
Zawody rozgrywane są w środy w postaci czwórmeczów zawodników do 19 lat. Planowy start turnieju 18.03.2020r.


2. 
Organizator danej kolejki jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego kolejkę. 

3. 
Po założeniu czwórmeczu, gospodarz zamieszcza na forum link do niego.
*Niezastosowanie się do punktu 3 regulaminu rozgrywek Ligi Nastolatków będzie skutkowało:
- Jeśli czwórmecz się odbył - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny punkty takie jakie zdobyły na torze.
- Jeśli czwórmecz nie został założony - Zerowym dorobkiem punktowym gospodarza, a pozostałe drużyny solidarnie po 50 punktów.

4. 
Punktacja:
wygrana w czwórmeczu - 3 pkt
II miejsce - 2 pkt
III miejsce - 1 pkt
IV miejsce - 0 pkt

5. 
System Rozgrywek uzależniony będzie od liczby chętnych.
Poniżej plan z XIV sezonu
 
I FAZA TURNIEJU

Ekstraliga Nastolatków
5 kolejek (każdy z każdym)

1 Liga Nastolatków
5 kolejek (każdy z każdym minimum raz)

II FAZA TURNIEJU

Czołowa 8 Ekstraligi Nastolatków walczy o wygraną w turnieju
7 kolejek (każdy z każdym po 3 razy)

Drużyny z miejsc 9-16 z Ekstraligi oraz drużyny z 1 Ligi Nastolatków o utrzymanie/awans w Ekstralidze
5 kolejek (każdy z każdym)
W fazie finałowej drużyny z 9 miejsca w Ekstralidze oraz 1 miejsca w 1 lidze startują z początkowym dobytkiem 2 dużych punktów, a drużyny z miejsc 10 w ekstralidze i 2 w 1 lidze z dobytkiem 1 dużego punktu.


6. 
Weryfikacja wyników czwórmeczy:

- Zasady punktacji
*** zawodnicy nastoletni (wiek 16-19) - ich dorobek punktowy stanowi dorobek meczowy, 
*** zawodnicy powyżej 19 lat, ich punkty nie są wliczane do dorobku drużyny, ponadto zostaną dodane ekipom, których zawodnicy przyjechali za zawodnikiem starszym.

7. 
W przypadku remisu na koniec rundy finałowej, wyżej klasyfikowana jest drużyna, która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.

Zapisy

Drużyny dotychczas występujące potwierdzają tylko udział w kolejnej edycji podając nazwę drużyny,
natomiast nowi uczestnicy podają: nick menadżera, nazwę i link do drużyny.
Pierwszeństwo startu mają dotychczasowi uczestnicy (jak również drużyny dla których zabrakło miejsca w zeszłym sezonie), ale tylko do 08.03


8. 
Nagrody:
  I miejsce - 60 dni VIP
 II miejsce - 30 dni VIP
III miejsce - 20 dni VIP
IV miejsce - 15 dni VIP
 V miejsce - 10 dni VIP
#2
Lista uczestników XV sezonu
Na zielono drużyny potwierdzone

01. GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
02. GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
03. ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
04. Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
05. TKKF Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-10765
06. ARJUMA Golub-Dobrzyn http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
07. PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
08. ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,team-5884
09. RAM Stal VanPur Rzeszów http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
10. Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
11. GKM Stockholm http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
12. banditos 1979gkm http://www.speedway-world.pl/i,team-11160
13. GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
14. Speed Car - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582
15. Kosmopolita GKM http://www.speedway-world.pl/i,team-11870
16. ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
17. Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
18. Grom http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
19. TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212
20. Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
21. ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
22. Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
23. NZŻ Hard Crocodile Niedobczyce http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
24. SC Knivsta http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
25. eTeam https://www.speedway-world.pl/i,team-6361
26. Ułani Lublin http://www.speedway-world.pl/i,team-13166
27. Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
28. SC Gdynia http://www.speedway-world.pl/i,team-13142
29. Husaria BERG Rzeszow http://www.speedway-world.pl/i,team-3989
#3
wiadomix że ASTECK Zielona Góra jedzie Uśmiech
#4
Werewolves SG oczywiście jedzie
[Obrazek: 4199.jpg]
#5
Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,team-1143
[Obrazek: 1143.jpg]

#6
TKKF Siekacze oczywiście jadą dalej
#7
Podwójny obronća tytułu znow sprobuje swoich sil.
ARJUMA jedzie dalej.
#8
PIECHRybnik jedzie
#9
ŻKS Radlin jedzie i walczy dalej Oczko
#10
RAM Stal VanPur Rzeszów śmiga dalej
#11
zadebiutuję Duży uśmiech http://www.speedway-world.pl/i,team-11086
[Obrazek: 11086.jpg]
#12
Club Red Rabbit dalej
#13
GKM Stockholm i banditos jadą dalej
#14
GRYFY Bydgoszcz Oczko
#15
zapisani


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liga Nastolatków SEZON XIV wojtas_gkm 10 2,423 2020-02-24, 22:31:34
Ostatni post: Arkadiusz
  ZAPISY na XIV sezon Ligi Nastolatków wojtas_gkm 21 2,474 2019-11-22, 10:43:58
Ostatni post: Roko
  Liga Nastolatków - Sezon XIII wojtas_gkm 21 3,646 2019-11-14, 09:51:01
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY Liga Nastolatków Sezon XIII wojtas_gkm 17 2,940 2019-08-19, 08:47:42
Ostatni post: wojtas_gkm
  Liga Nastolatków - Sezon XII wojtas_gkm 17 4,721 2019-07-31, 13:35:44
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości