Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XV edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 22.03.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 28.03.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 20-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
03. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
04. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
05. Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
06. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
07. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
08. Niels Larsson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
09. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
10. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
11. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
12. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
13. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
14. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
15. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
16. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
17. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
18. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
19. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
20. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
21. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
22. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
23. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
24. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
25. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
26. Marton Ocskay (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
27. Przemysław Przekowiak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458
28. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
#3
Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
#4
Eetu Multala TKKF Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423

Lukas Rilke TKKF Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
#5
1. Niels Larsson (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
2. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
[Obrazek: 4199.jpg]
#6
Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
#7
Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
#8
Ahtung SC
1. Isaac Hedley --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
2. Franco Mattioli --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
#9
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Mirosław Kamieniorz https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
#10
Czechówka Lublin
1. Mieczysław Buć http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
#11
ŻKS Radlin
1. Walter Wilkinson (84363) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363

Zgłaszam chęć organizacji poszczególnych turnieji Uśmiech
#12
Tarzany

Radim Vrbata - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
Aapo Maatta - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
[Obrazek: 3212.jpg]
#13
Świry Tarnów

Andris Bumanis - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
[Obrazek: 8680.jpg]
#14
ZKS Huragan

Kenneth Kanne - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
[Obrazek: 10299.jpg]
#15
ROW

Mirosław Lelowski - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
Sebastion Moysey - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
Rafał Słuszczak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U20 Złoty Kask - XIV edycja wojtas_gkm 8 1,189 2020-03-06, 12:16:13
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XIV edycja wojtas_gkm 19 1,393 2019-12-09, 10:10:15
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XIII edycja wojtas_gkm 7 1,613 2019-11-20, 09:02:37
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XIII edycja wojtas_gkm 23 1,940 2019-08-27, 08:54:11
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XII edycja wojtas_gkm 7 1,557 2019-08-08, 15:10:54
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości