Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVIII edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 22.03.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 28.03.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 19-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
02. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
03. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
04. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
05. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
06. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
07. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
08. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
09. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
10. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
11. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
12. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
13. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
14. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
15. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
16. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
17. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
18. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
19. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
20. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
21. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
22. Teodor Lednikov (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831
23. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
24. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
25. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
26. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
27. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
28. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
29. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
30. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
31. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
32. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
33. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
34. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
35. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
36. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
37. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
38. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
39. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
40. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
41. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
42. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
43. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
44. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
45. Sylwester Donot (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
46. Robert Pająkiewicz (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238
47. Elliott Mockridge (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88439
48. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342
49. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
50. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
#3
Erkki Perälä ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
Cohen Lapsley ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
Peter Nahlin ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
#4
Mirosław Madowicz TKKF Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980

Borys Bartelke TKKF Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
#5
1. Borys Tusz (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
2. Jan Blokhin (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
3. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
4 Lewis Mayhew (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
5 Zsolt Szabo (Werewolves SG) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
[Obrazek: 4199.jpg]
#6
Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
#7
RAM Stal VanPur Rzeszów

Merle Hammer http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
Wiktor Sachkov http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
Rasmus Jorgensen http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
Alan Lochman http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
#8
SC Gdynia:

Teodor Lednikov http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831
pozdrawiam,
Macias
#9
John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
#10
Club Red Rabbit
1. Eryk Kobryń --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
2. Sergiusz Dolgov --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
#11
Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
#12
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Robert Pachucy https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
2. Jesper Rommedahl https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
#13
Czechówka Lublin
1. Stanisław Zemła http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
#14
ŻKS Radlin
1. Machiaveli Linzalone (85822) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
#15
Tarzany

Kazimierz Kuźmicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
Elio Udassi - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
Kyden Denison - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
[Obrazek: 3212.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVII edycja wojtas_gkm 8 1,264 2020-03-06, 12:16:07
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVII edycja wojtas_gkm 22 1,212 2019-12-09, 10:06:33
Ostatni post: wojtas_gkm
  U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVI edycja wojtas_gkm 7 1,293 2019-11-20, 09:03:18
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVI edycja wojtas_gkm 20 1,541 2019-08-27, 08:50:42
Ostatni post: wojtas_gkm
  U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XV edycja wojtas_gkm 7 1,628 2019-08-08, 15:10:32
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości