Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XVIII edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 22.03.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 28.03.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 18-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
03. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
04. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
05. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
06. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
07. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
08. Jarosław Kutryś (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88386
09. Mieczysław Stawecki (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88064
10. Hayden Carson (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87482
11. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
12. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
13. Krzysztof Sudakiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
14. Wojciech Defut (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87515
15. Toni Thyssen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
16. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
17. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
18. Joel Ljung (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87220
19. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
20. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
21. Andrzej Moiseev(Husaria BERG Rzeszów) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
22. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
23. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
24. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
25. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
26. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
27. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
28. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
29. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
30. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
31. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
32. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
33. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
34. Henrik Nordmark (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89992
35. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103
#3
Witold Jaruszek TKKF Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147

Bradley Pickard TKKF Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
#4
Joker Bydgoszcz
Jarosław Kutryś
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88386
Mieczysław Stawecki
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88064
Hayden Carson
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87482
#5
RAM Stal VanPur Rzeszów

Milton Temple http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
Franco Bodogai http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
#6
SC Gdynia:

Krzysztof Sudakiewicz http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
Wojciech Defut http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87515
Toni Thyssen http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
pozdrawiam,
Macias
#7
Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
#8
Ahtung SC
1. Josef Krajiczek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
#9
Club Red Rabbit
1. Joel Ljung --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87220
#10
Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
#11
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Andrzej Moiseev https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
2. Sławomir Mips https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
#12
Czechówka Lublin
1. Klaudiusz Miszok http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
#13
1. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
2. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
3. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
4. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
#14
Tarzany

Nicodemo Bracci - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
Jens Schindler - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
[Obrazek: 3212.jpg]
#15
Świry Tarnów

Krystian Furmaniewicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
[Obrazek: 8680.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U18 Srebrny Kask - XVII edycja wojtas_gkm 8 1,113 2020-03-06, 12:16:02
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XVII edycja wojtas_gkm 23 1,442 2019-12-09, 10:04:22
Ostatni post: wojtas_gkm
  U18 Srebrny Kask - XVI edycja wojtas_gkm 7 1,359 2019-11-20, 09:03:23
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XVI edycja wojtas_gkm 23 1,929 2019-08-27, 08:48:06
Ostatni post: wojtas_gkm
  U18 Srebrny Kask - XV edycja wojtas_gkm 7 2,048 2019-08-08, 15:10:17
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości