Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XVIII edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 22.03.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 28.03.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 16-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)

4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.

 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Sławomir Wochlik (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89779
02. Dawid Juć (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89782
03. Kasem Nowland (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88302
04. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
05. Roman Plyaskin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
06. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
07. Stanisław Komor (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89648
08. Tomas Jacobsen (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89521
09. Tymon Orman (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89319
10. Jimmy Mjaellby (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88400
11. Witalis Yakovlev (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88393
12. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
13. Mateusz Kolanda (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88430
14. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
15. Karol Konopski (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88389
16. Damian Mamala (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88354
17. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
18. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
19. Tobias Ehnar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88493
20. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
21. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
22. Lukas Rezek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494
23. Olaf Równanek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88497
24. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
25. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
26. Roman Olesz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88409
27. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
28. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
29. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
30. Karol Grubba (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89489
31. Karol Bartoszuk (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88458
32. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
33. Sylwester Kap (Czechówka Lublin)http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88418
34. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
35. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
36. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
37. Marcin Dunajko (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
38. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
39. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
40. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
41. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
42. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
43. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
44. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
45. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
46. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
47. Wojciech Kuzia (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88344
#3
Rudolf Vercik ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
Roman Plyaskin ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
#4
Joy Trevitt TKKF Siekacze Gniezno --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
#5
Joker Bydgoszcz
Stanisław Komor
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89648
Tomas Jacobsen
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89521
Tymon Orman
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89319
Jimmy Mjaellby
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88400
Witalis Yakovlev
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88393
#6
Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
Mateusz Kolanda (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88430
Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
#7
RAM Stal VanPur Rzeszów

Karol Konopski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88389
#8
Damian Mamala (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88354
Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
Tobias Ehnar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88493
#9
Ahtung SC
1. Waldemar Sibilski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
2. Tadeusz Gaszkowski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
3. Lukas Rezek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494
4. Olaf Równanek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88497
#10
Club Red Rabbit
1. Zbigniew Breczko --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
2. Ludwik Cychowski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
3. Roman Olesz --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88409
4. Milan Drobny --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
#11
Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
Karol Grubba (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89489
Karol Bartoszuk (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88458
#12
Czechówka Lublin
1. Damian Obławski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
2. Sylwester Kap http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88418
3. Adrian Woja http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
4. Marek Hajdel http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
#13
ŻKS Radlin
1. Skov Markussen (88306) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
2. Marcin Dunajko (88336) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
#14
1. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
2. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
#15
Tarzany

Michał Prokopek - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
Dariusz Stepanów - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
[Obrazek: 3212.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U17 Brązowy Kask - XVII edycja wojtas_gkm 10 6,451 2020-03-09, 13:41:49
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XVII edycja wojtas_gkm 23 5,306 2019-12-09, 10:02:07
Ostatni post: wojtas_gkm
  U17 Brązowy Kask - XVI edycja wojtas_gkm 7 7,494 2019-11-20, 09:03:30
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XVI edycja wojtas_gkm 21 6,513 2019-08-23, 20:42:04
Ostatni post: Marek79
  U17 Brązowy Kask - XV edycja wojtas_gkm 7 6,721 2019-08-08, 15:09:16
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości