Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XIX edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
Zasady są proste:
1. Do 22.03.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 28.03.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 16-latków bez ograniczeń ilościowych. 

3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


ZAPRASZAM
wojtas_gkm
#2
Lista uczestników:

01. Adam Kuliś (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90013
02. Kacper Schirakowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90153
03. Michel Müller (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
04. Walenty Gorelov (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
05. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
06. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
07. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
08. Marek Bałut (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90159
09. Balazs Sipos (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
10. Mikael Trueman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
11. Yrjo Salmela (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
12. Claes Damgaard (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
13. Borys Parcheniak (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90044
14. Sven Cadima (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90125
15. Aleksander Tabert (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90138
16. Laborc Isaszegi (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
17. Giacobbe Chiariello (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90151
18. Dariusz Boruński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90158
19. Radosław Kozerawski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90209
20. Ludwik Traskiewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89998
21. Seweryn Juwa (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90020
22. Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
23. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
24. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053
25. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
26. Jarosław Charyga (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90014
27. Henryk Dojnik (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90057
28. Bolesław Sorokowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90084
29. Romuald Burzanowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90131
30. Jarosław Szłowieniec (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90181
31. Ernest Wrzesień (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965
32. Markku Holappa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89967
33. Imre Halmosi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89968
34. Antoni Jonalik (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90137
35. Gaweł Ablewicz (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90162
36. Giorgi Body (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89981
37. Daniel Świdwa (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90052
38. Filip Tlusty (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90064
39. Roman Fomicz (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90119
40. Ireneusz Miętrkiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
41. Mikołaj Zmysłowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
42. Bartosz Mośka (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
43. Bogdan Bachleda-Wala (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90188
44. Władysław Rychlik (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90126
45. Oskar Koc (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90033
46. Robert Panczyk (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90106
47. Damian Grynicz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90075
48. Zygmunt Szewa (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90012
49. Kajetan Marcysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90018
50. Daniels Kurennoi (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90063
51. Igor Pszczolarski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90078
52. Adrian Raubo (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89993
#3
Michel Müller ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
Walenty Gorelov ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
#4
Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
Marek Bałut (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90159

zgłaszam chęć do organizacji w każdej kategorii
#5
RAM Stal VanPur Rzeszów

Balazs Sipos http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
Mikael Trueman http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
Yrjo Salmela http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
Claes Damgaard http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
Borys Parcheniak http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90044
#6
SC Gdynia:

Sven Cadima http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90125
Aleksander Tabert http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90138
Laborc Isaszegi http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
Giacobbe Chiariello http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90151
Dariusz Boruński http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90158
Radosław Kozerawski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90209
pozdrawiam,
Macias
#7
Ludwik Traskiewicz (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89998
Seweryn Juwa (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90020
Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
#8
Club Red Rabbit
1. Daniel Szarota --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
2. Banjamin Temple --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053
#9
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Kyden Fysh https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
#10
Czechówka Lublin:

1. Jarosław Charyga http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90014
2. Henryk Dojnik http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90057
3. Bolesław Sorokowski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90084
4. Romuald Burzanowski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90131
5. Jarosław Szłowieniec http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90181
#11
ŻKS Radlin
1. Ernest Wrzesień (89965) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965
2. Markku Holappa (89967) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89967
3. Imre Halmosi (89968) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89968
4. Antoni Jonalik (90137) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90137
5. Gaweł Ablewicz (90162) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90162
#12
Joker Bydgoszcz
1.Giorgi Body
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89981
2.Daniel Świdwa
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90052
3.Filip Tlusty
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90064
4.Roman Fomicz
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90119
#13
Tarzany

Ireneusz Miętrkiewicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
Mikołaj Zmysłowski - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
Bartosz Mośka - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
[Obrazek: 3212.jpg]
#14
Świry Tarnów

Bogdan Bachleda-Wala - https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90188
Władysław Rychlik - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90126
Oskar Koc - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90033
[Obrazek: 8680.jpg]
#15
ZKS Huragan

Robert Panczyk - https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90106
Damian Grynicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90075
Zygmunt Szewa - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90012
[Obrazek: 10299.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVIII edycja wojtas_gkm 8 1,264 2020-03-06, 12:15:52
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVIII edycja wojtas_gkm 18 1,330 2019-12-09, 10:00:23
Ostatni post: wojtas_gkm
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVII edycja wojtas_gkm 7 1,416 2019-11-20, 09:03:47
Ostatni post: wojtas_gkm
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVII edycja wojtas_gkm 15 1,466 2019-08-27, 08:33:18
Ostatni post: wojtas_gkm
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XVI edycja wojtas_gkm 7 1,785 2019-08-08, 15:08:52
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości