Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Juniorów Sezon XXIII
#1
Rozpoczynamy XXII sezon Pucharu Juniorów

Regulamin Rozgrywek:

1. Mecze fazy grupowej odbywają się w piątki w formie sparingów, począwszy od 20.03.2020r.
Ostatnia runda finałowa odbędzie się w cyklu środa-piątek!

Istnieje możliwość przełożenia spotkania na inny dzień, po uzgodnieniu z przeciwnikiem i poinformowaniu na forum o takiej sytuacji. W przypadku konieczności odjechania spotkania w innym terminie, musi ono odbyć się do zakończenia danego etapu, czyli mecze grupowe muszą zostać rozegrane do 24.04.2020r.

2. W składzie meczowym powinni znaleźć się tylko juniorzy.

Jeżeli drużyna wystawi seniora, to jego punkty zostaną odjęte od punktacji meczowej zespołu i dodane do punktacji przeciwników. W sytuacji gdy w składzie drużyny znajdzie się 2 lub więcej seniorów wtedy ta drużyna zostaje ukarana WO (0 punktów meczowych oraz 40 ujemnych małych punktów).

3. Zaproszenie należy wysłać najdalej do wtorku poprzedzającego kolejkę. Obowiązek spoczywa na obu drużynach.  
Nie będą przyjmowane wytłumaczenia, że gospodarz nie wysłał zaproszenia, bo równie dobrze może to zrobić gość. W przypadku braku spotkania obie drużyny ukarane zostają walkowerem.

Po ustaleniu sparingu link do meczu proszę zamieścić na forum.

4. W XXIII sezonie wystartuje 31 drużyn

Rozgrywki będą dzieliły się na 2 fazy.
Wszystkie drużyny jadą do samego końca, nikt nie kończy udziału na fazie grupowej.

Faza grupowa

7 grup po 4 zespoły (6 spotkań, każdy z każdym, mecz i rewanż) plus 1 grupa z 3 drużynami

Losowanie grup zostało dokonane za pomocą strony http://www.losowe.pl, po podziale drużyn na koszyki według wyników z XXII sezonu PJ.

Punktacja etapu grupowego:
za zwycięstwo - 2 pkt
za remis - 1 pkt
za porażkę - 0 pkt
za bonus - 1 pkt

O miejscu w tabeli decydują kolejno:
duże punkty, bezpośrednie pojedynki między drużynami, bilans małych punktów, ilość zdobytych małych punktów, losowanie.

Faza finałowa

Drużyny z miejsc 1-2 w swoich grupach, będą walczyć w kolejnej rundzie o zwycięstwo w turnieju.
Drużyny z miejsc 3-6 w grupach powalczą o miejsca 17-31

Klucz fazy finałowej: 

1/8 finału:
I. 1A-2B, II. 1B-2A, III. 1C-2D, IV. 1D-2C, V. 1E-2F, VI. 1F-2E, VII. 1G-2H, VIII. 1H-2G

1/4 finału: 
IX. I-V, X. II-VI, XI. III-VII, XII. IV-VIII

1/2 finału:

XIII. IX-XI, XIV. X-XII

Finał:
XV. XIII-XIV

Drużyny z miejsc 3-4 w swoich grupach rywalizować będą o miejsca 17-31 według analogicznego klucza 

W przypadku remisu w dwumeczu fazy finałowej o wygranej i awansie do kolejnej rundy decydują kolejno: ilość indywidualnych zwycięstw zawodników obu drużyn, suma czasów w biegach nominowanych, losowanie.


Nagrody:
45 dni konta VIP dla zwycięskiej ekipy
35 dni za 2 miejsce
30 dni za 3 miejsce

25 dni za 4 miejsce
20 dni za 5 miejsce
16 dni za 6 miejsce
13 dni za 7 miejsce
11 dni za 8 miejsce
Odpowiedz
#2
Lista uczestników.

Grupa A
ASTECK Zielona Góra http://www.speedway-world.pl/i,team-131
eTeam http://www.speedway-world.pl/i,team-6361
Gryf Szczecin http://www.speedway-world.pl/i,team-3624
Kosmopolita GKM http://www.speedway-world.pl/i,team-11870

Grupa B
PIECHRybnik http://www.speedway-world.pl/i,team-12819
ROW http://www.speedway-world.pl/i,team-2984
SC Knivsta http://www.speedway-world.pl/i,team-13352
ŻKS Radlin http://www.speedway-world.pl/i,team-5884

Grupa C
Ahtung SC http://www.speedway-world.pl/i,team-3341
GRYFY Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-73
STAL GORZOW http://www.speedway-world.pl/i,team-13097
WRZ Wola Rzędzińska http://www.speedway-world.pl/i,team-12614

Grupa D
Club Red Rabbit http://www.speedway-world.pl/i,team-4783
FC BROWAR WITNICA http://www.speedway-world.pl/i,team-13333
RAM Stal VanPur Rezszów http://www.speedway-world.pl/i,team-11943
Speed Car - MOTOR LUBLIN http://www.speedway-world.pl/i,team-4582

Grupa E
GKM 1979 http://www.speedway-world.pl/i,team-8435
Grom http://www.speedway-world.pl/i,team-4195
PKŻ SPARTAKUS Lubań http://www.speedway-world.pl/i,team-7246
Polonia Osielsko http://www.speedway-world.pl/i,team-1143

Grupa F
ARJUMA GOLUB-DOBRZYN http://www.speedway-world.pl/i,team-11710
GKM Grudziądz http://www.speedway-world.pl/i,team-10300
Joker Bydgoszcz http://www.speedway-world.pl/i,team-13356
TARZAN'S TEAM TARNÓW http://www.speedway-world.pl/i,team-3212

Grupa G
banditos 1979gkm http://www.speedway-world.pl/i,team-11160
Świry Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-8680
TKKF Siekacze Gniezno http://www.speedway-world.pl/i,team-10765

Grupa H
GKM Stockholm http://www.speedway-world.pl/i,team-11499
Ułani Lublin http://www.speedway-world.pl/i,team-13166
Werewolves SG http://www.speedway-world.pl/i,team-4199
ZKS Huragan Tarnów http://www.speedway-world.pl/i,team-10299
Odpowiedz
#3
Faza grupowa TABELE

[Obrazek: tab.jpg]
[Obrazek: tcd.jpg]
[Obrazek: tef.jpg]
[Obrazek: tgh.jpg]
Odpowiedz
#4
Faza grupowa TERMINARZ

[Obrazek: ab.jpg]
[Obrazek: cd.jpg]
[Obrazek: ef.jpg]
[Obrazek: gh.jpgg]
Odpowiedz
#5
1 Kolejka

A 1.1 09.04 http://www.speedway-world.pl/i,live-657094
A 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656314
B 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656222
B 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656256
C 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656204
C 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656226
D 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656404
D 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656347
E 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656272
E 1.2 -
F 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656269
F 1.2 07.04 http://www.speedway-world.pl/i,live-656423
G 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656284
H 1.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656199
H 1.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656286

2 Kolejka

A 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656463
A 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656229
B 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656207
B 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656346
C 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656227
C 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656203
D 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656200
D 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656406
E 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-657039
E 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656264
F 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656180
F 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656367
G 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656182
H 2.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656836
H 2.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656167

3 Kolejka

A 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656238
A 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656315
B 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656194
B 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656341
C 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656223
C 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656228
D 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656196
D 3.2 http://www.speedway-world.pl/,live-656428
E 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-657945
E 3.2
F 3.1
F 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657922
G 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656197
G 3.2
H 3.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656345
H 3.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656287

4 Kolejka

A 4.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-657093
A 4.2
B 4.1
B 4.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657469
C 4.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656810
C 4.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657595
D 4.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656949
D 4.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656802
E 4.1
E 4.2
F 4.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656804
F 4.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-656808
G 4.1
H 4.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-656906
H 4.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657561

5 Kolejka

A 5.1
A 5.2
B 5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-657475
B 5.2
C 5.1
C 5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657417
D 5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-657400
D 5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657397
E 5.1
E 5.2
F 5.1
F 5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657409
G 5.1 http://www.speedway-world.pl/i,live-657499
H 5.1
H 5.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657639

6 Kolejka

A 6.1
A 6.2
B 6.1
B 6.2
C 6.1
C 6.2
D 6.1
D 6.2
E 6.1
E 6.2
F 6.1
F 6.2
G 6.1
G 6.2
H 6.1
H 6.2 http://www.speedway-world.pl/i,live-657955
Odpowiedz
#6
Prośba przy podawaniu linków o oznaczanie spotkań

Przykład A 1.1
(Grupa A, pierwsza kolejka, pierwszy mecz z listy w grupie w danej kolejce)

Oznaczenia NIE są obowiązkowe ale ułatwiają znacząco pracę Uśmiech
Odpowiedz
#7
C 6.2.   WRZ Wola Rzędzińska - GRYFY Bydgoszcz

http://www.speedway-world.pl/i,live-657934
Odpowiedz
#8
Aktualizacja po 2 kolejkach
Odpowiedz
#9
gr.B
4.1 ROW vs. PIECHRybnik
http://www.speedway-world.pl/i,live-657999
6.1 SC Knivsta vs. PIECHRybnik
http://www.speedway-world.pl/i,live-658022
Odpowiedz
#10
Grupa "D"

6.1
RAM Stal VanPur Rzeszów - Club Red Rabbit
http://www.speedway-world.pl/i,live-658173
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości