Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XIX edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125079
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125299
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125259

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125153
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125144
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125289

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125155
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125248
11.04

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125124
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125112
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125367

Półfinały

Grupa E
18.04
25.04
02.05

Grupa F
18.04
25.04
02.05

Finały

09.05
16.05
23.05
30.05
06.06
13.06
Odpowiedz
#3
Lista uczestników eliminacji

Grupa A:
01. Roman Fomicz (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90119
02. Oskar Koc (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90033
03. Giacobbe Chiariello (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90151
04. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
05. Henryk Dojnik (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90057
06. Władysław Rychlik (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90126
07. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
08. Claes Damgaard (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
09. Sven Cadima (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90125
10. Filip Tlusty (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90064
11. Kajetan Marcysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90018
12. Mikołaj Zmysłowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
13. Yrjo Salmela (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982

Grupa B:
01. Ludwik Traskiewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89998
02. Daniel Świdwa (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90052
03. Daniels Kurennoi (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90063
04. Borys Parcheniak (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90044
05. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
06. Ernest Wrzesień (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965
07. Radosław Kozerawski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90209
08. Bogdan Bachleda-Wala (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90188
09. Romuald Burzanowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90131
10. Michel Müller (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
11. Laborc Isaszegi (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
12. Antoni Jonalik (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90137
13. Adam Kuliś (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90013

Grupa C:
01. Imre Halmosi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89968
02. Seweryn Juwa (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90020
03. Robert Panczyk (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90106
04. Jarosław Szłowieniec (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90181
05. Markku Holappa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89967
06. Bolesław Sorokowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90084
07. Zygmunt Szewa (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90012
08. Walenty Gorelov (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
09. Igor Pszczolarski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90078
10. Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
11. Jarosław Charyga (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90014
12. Balazs Sipos (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
13. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053

Grupa D:
01. Kacper Schirakowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90153
02. Marek Bałut (MOS Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90159
03. Mikael Trueman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
04. Aleksander Tabert (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90138
05. Dariusz Boruński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90158
06. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
07. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
08. Gaweł Ablewicz (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90162
09. Giorgi Body (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89981
10. Ireneusz Miętrkiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
11. Bartosz Mośka (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
12. Damian Grynicz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90075
13. Adrian Raubo (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89993

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej
Odpowiedz
#5
[Obrazek: ORG.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości