Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U17 Brązowy Kask - XVIII edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
28.03
04.04
11.04

Grupa B
28.03
04.04
11.04

Grupa C
28.03
04.04
11.04

Półfinały

Grupa D
18.04
25.04
02.05

Grupa E
18.04
25.04
02.05

Finały

09.05
16.05
23.05
30.05
06.06
13.06
Odpowiedz
#3
Lista uczestników eliminacji

Grupa A:
01. Roman Plyaskin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
02. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
03. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
04. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
05. Wojciech Kuzia (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88344
06. Stanisław Komor (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89648
07. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
08. Olaf Równanek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88497
09. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
10. Damian Mamala (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88354
11. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
12. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
13. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
14. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
15. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
16. Kasem Nowland (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88302

Grupa B:
01. Tymon Orman (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89319
02. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
03. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
04. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
05. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
06. Karol Konopski (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88389
07. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
08. Jimmy Mjaellby (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88400
09. Marcin Dunajko (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
10. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
11. Witalis Yakovlev (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88393
12. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
13. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
14. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
15. Karol Bartoszuk (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88458
16. Sławomir Wochlik (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89779

Grupa C:
01. Dawid Juć (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89782
02. Tomas Jacobsen (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89521
03. Mateusz Kolanda (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88430
04. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
05. Tobias Ehnar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88493
06. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399
07. Lukas Rezek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494
08. Roman Olesz (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88409
09. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
10. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
11. Karol Grubba (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89489
12. Sylwester Kap (Czechówka Lublin)http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88418
13. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
14. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
15. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej
Odpowiedz
#5
[Obrazek: ORG.jpg]
Odpowiedz
#6
Grp C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125076
Odpowiedz
#7
2/3 C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125096
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#8
U 17 grupa B 1/ 3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125110
Odpowiedz
#9
Grupa A - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125152
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości