Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U18 Srebrny Kask - XVIII edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
28.03
04.04
11.04

Grupa B
28.03
04.04
11.04

Grupa C
28.03
04.04
11.04

Półfinały

Grupa D
18.04
25.04
02.05

Grupa E
18.04
25.04
02.05

Finały

09.05
16.05
23.05
30.05
06.06
13.06
Odpowiedz
#3
Lista uczestników eliminacji

Grupa A:
01. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
02. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
03. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
04. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
05. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
06. Mieczysław Stawecki (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88064
07. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
08. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
09. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
10. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
11. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
12. Hayden Carson (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87482
13. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148

Grupa B:
01. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
02. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
03. Wojciech Defut (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87515
04. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103
05. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
06. Milton Temple (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
07. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
08. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
09. Joel Ljung (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87220
10. Krzysztof Sudakiewicz (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
11. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
12. Toni Thyssen (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87426
13. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274

Grupa C:
01. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
03. Jarosław Kutryś (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88386
04. Franco Bodogai (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
05. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
06. Andrzej Moiseev (Husaria BERG Rzeszów) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
07. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
08. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
09. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
10. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
11. Henrik Nordmark (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89992
12. Robert Pająkiewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej
Odpowiedz
#5
[Obrazek: ORG.jpg]
Odpowiedz
#6
U 18 grupa A 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125091
Odpowiedz
#7
U-18 GRUPA B 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125115
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości