Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVIII edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
28.03
04.04
11.04

Grupa B
28.03
04.04
11.04

Grupa C
28.03
04.04
11.04

Grupa D
28.03
04.04
11.04

Półfinały

Grupa E
18.04
25.04
02.05

Grupa F
18.04
25.04
02.05

Finały

09.05
16.05
23.05
30.05
06.06
13.06
Odpowiedz
#3
Lista uczestników eliminacji

Grupa A:
01. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
02. Lukas Vrana (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85819
03. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
04. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
05. Sylwester Donot (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
06. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
07. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
08. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
09. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
10. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
11. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
12. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
13. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907

Grupa B:
01. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
02. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
03. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
04. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
05. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
06. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
07. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
08. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
09. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
10. Vojtech Sobol (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
11. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
12. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
13. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927

Grupa C:
01. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
02. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
03. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
04. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
05. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
06. Elliott Mockridge (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88439
07. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
08. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
09. Teodor Lednikov (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831
10. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
11. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
12. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878

Grupa D:
01. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
02. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
03. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
04. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
05. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
06. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
07. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
08. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
09. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
10. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
11. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
12. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej
Odpowiedz
#5
[Obrazek: ORG.jpg]
Odpowiedz
#6
grupa C 2/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125092
Odpowiedz
#7
gr. A 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125094
Robert Pająkiewicz (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238 ma 18 lat
Odpowiedz
#8
Grupa D - 3/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125113
Odpowiedz
#9
(2020-03-24, 17:52:15)maxim napisał(a): gr. A 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125094
Robert Pająkiewicz (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87238  ma 18 lat

Był błąd, już jest ok
Odpowiedz
#10
Grupa B 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125142
Odpowiedz
#11
Grupa C

https://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125151
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#12
Eliminacje #1
grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125154
Odpowiedz
#13
Grp D 2/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125188
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości