Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVIII edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125094
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125298
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125508

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125142
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125260
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125353

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125151
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125092
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125593

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125154
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125188
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125113

Półfinały

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125824
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126040
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126075

Grupa F
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125801
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125957
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126104

Finały

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126397
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126720
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126743
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-127098
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126659
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-127327
Odpowiedz
#3
Lista uczestników eliminacji

Grupa A:
01. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
02. Lukas Vrana (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85819
03. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
04. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
05. Sylwester Donot (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
06. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
07. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
08. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
09. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
10. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
11. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
12. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
13. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907

Grupa B:
01. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
02. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
03. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
04. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
05. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
06. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
07. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
08. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
09. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
10. Vojtech Sobol (Fizjoświrki) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85882
11. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
12. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
13. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927

Grupa C:
01. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
02. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
03. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
04. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
05. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
06. Elliott Mockridge (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88439
07. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
08. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
09. Teodor Lednikov (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831
10. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
11. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
12. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878

Grupa D:
01. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
02. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
03. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
04. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
05. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
06. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
07. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
08. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
09. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
10. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
11. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
12. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 19a.jpg]
[Obrazek: 19b.jpg]
[Obrazek: 19c.jpg]
[Obrazek: 19d.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa E:
01. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
02. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
03. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
04. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
05. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
06. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
07. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
08. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
09. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
10. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
11. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
12. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
13. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
14. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
15. Alan Lochman (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85937
16. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992

R1. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
R2. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907

Grupa F:
01. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
02. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
03. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
04. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
05. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
06. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
07. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
08. Merle Hammer (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
09. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
10. Wiktor Sachkov (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
11. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
12. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
13. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
14. Rasmus Jorgensen (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85861
15. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
16. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809

R1. Teodor Lednikov (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85831
R2. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach E-F
Odpowiedz
#6
Wyniki półfinałów:

[Obrazek: 19e.jpg]
[Obrazek: 19F.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
02. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
03. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
04. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
05. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
06. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
07. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
08. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
09. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
10. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
11. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
12. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
13. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
14. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
15. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
16. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980

R1. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
R2. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
Odpowiedz
#8
Wyniki finałów

[Obrazek: u19.jpg]
Odpowiedz
#9
Dziękuję za udział w kolejnej edycji rozgrywek.
Gratulacje dla medalistów i pozostałych uczestników.
Nagrody zbiorczo po PJ.

Zapisy na kolejną edycję po aktualizacji wieku.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XIX edycja wojtas_gkm 18 303 2020-06-29, 19:46:50
Ostatni post: rekin67

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości