Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U20 Złoty Kask - XV edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
28.03
04.04
11.04

Grupa B
28.03
04.04
11.04

Półfinały

Grupa C
18.04
25.04
02.05

Grupa D
18.04
25.04
02.05

Finały

09.05
16.05
23.05
30.05
06.06
13.06
Odpowiedz
#3
Lista uczestników eliminacji

Grupa A:
01. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
02. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
03. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
04. Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
05. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
06. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
07. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
08. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
09. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
10. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
11. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
12. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
13. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
14. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381

Grupa B:
01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Onni Asikainen (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
03. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
04. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
05. Niels Larsson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
06. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
07. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
08. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
09. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
10. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
11. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
12. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
13. Marton Ocskay (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
14. Przemysław Przekowiak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458

Awans do półfinałów uzyskają WSZYSCY Uśmiech
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej
Odpowiedz
#5
[Obrazek: ORG.jpg]
Odpowiedz
#6
Grupa B - 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125111
Odpowiedz
#7
U-20 GRUPA B - 2/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125117
Odpowiedz
#8
U-20 gr. A

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125125
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości