Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XV edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125106
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125227
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125279

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125095
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125261
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125590

Półfinały

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125814
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125910
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126048

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-125790
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126034
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126245

Finały

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126467
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126561
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126437
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-126934
06.06
13.06
Odpowiedz
#3
Lista uczestników eliminacji

Grupa A:
01. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
02. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
03. Shay Cormier (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82891
04. Matej Kolar (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85366
05. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
06. Sven Mortensen (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
07. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
08. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
09. Aapeli Aho (Gks Orzeł Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
10. Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
11. Victor Hackworth (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
12. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
13. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
14. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
15. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
16. Klavs Riekstins (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601

Grupa B:
01. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
02. Kai Laukkanen (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
03. Edward Fletcher (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84058
04. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
05. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
06. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
07. Nick Dahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82812
08. Sebastian Koptoń (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83316
09. Robert Porwisiak (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82696
10. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
11. Kalervo Virta (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
12. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
13. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
14. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790
15. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276

Awans do półfinałów uzyskają WSZYSCY Uśmiech
Odpowiedz
#4
Tabele fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 21a.jpg]
[Obrazek: 21b.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa C:
01. Matej Kolar (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85366
02. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
03. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
04. Sven Mortensen (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82676
05. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
06. Klavs Riekstins (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82601
07. Roland Gaspar (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82829
08. Aapeli Aho (Gks Orzeł Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82813
09. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
10. Kai Laukkanen (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
11. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
12. Sebastian Koptoń (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83316
13. Nick Dahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82812
14. Christian Macrossan (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82800
15. Kalervo Virta (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82831
16. Kennet Hedberg (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84276

Grupa D:
01. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
02. Shay Cormier (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82891
03. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
04. Mattias Fekade (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82858
05. Karol Foltyna (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82827
06. Victor Hackworth (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82593
07. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
08. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
09. Edward Fletcher (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84058
10. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
11. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
12. Robert Porwisiak (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82696
13. Imre Veres (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82886
14. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618
15. Waldemar Pyra (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85790

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Odpowiedz
#6
Wyniki półfinałów:

[Obrazek: 21c.jpg]
[Obrazek: 21D.jpg]
Odpowiedz
#7
Lista finalistów:

01. Matej Kolar (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85366
02. Vladimir Rolinek (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84050
03. Corrado Dingiullo (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84053
04. Jan Heppner (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82872
05. Rickard Jansson (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83303
06. Kai Laukkanen (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82587
07. Rihards Drenin (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84035
08. Sebastian Koptoń (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83316
09. Boriss Karde (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83855
10. Bogusław Marasiński (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84039
11. Jędrzej Wiechczyński (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82612
12. Craig Hagen (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84051
13. Edward Fletcher (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84058
14. Fabian Mardyło (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-83434
15. Christer Eng (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84059
16. Gary Wiggins (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82618

R1. Nick Dahl (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82812
R2. Robert Porwisiak (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82696
Odpowiedz
#8
[Obrazek: ORG.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości