Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XVI edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 05.06.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 11.06.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 21-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.

W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
03. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
04. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
05. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
06. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
07. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
08. Roman Gazdarov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84314
09. Ricky Melander (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89757
10. Vladimir Benda (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89963
11. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
12. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
13. Lew Samsonowicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89027
14. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
15. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
16. Kamil Rolinek (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88023
17. Fabian Kirton (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84316
18. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
19. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
20. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
21. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
22. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
23. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
24. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
25. Marton Ocskay (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
26. Przemyslaw Przekowiak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458
27. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
28. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
29. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
30. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
Odpowiedz
#3
Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388

oczywiście mogę organizować turnieje w każdej kategorii
Odpowiedz
#4
Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
Odpowiedz
#5
1. Roman Gazdarov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84314
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#6
KS ROW RYBNIK
Ricky Melander------ https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89757
Vladimir Benda----- https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89963
Odpowiedz
#7
PIECHRybnik
Cyriak Belikov http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
Jofe Dixon http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321

mogę organizować turnieje w każdej kategorii
Odpowiedz
#8
FC BROWAR WITNICA
Lew Samsonowicz
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89027
Odpowiedz
#9
Tarzan's Team Tarnów

Radim Vrbata - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
Aapo Maatta - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331

Plus organizacja.
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#10
SC Knivsta Kamil Rolinek http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88023. Fabian Kirton http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84316
Odpowiedz
#11
ŻKS Radlin
Walter Wilkinson (84363)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
Odpowiedz
#12
Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
[Obrazek: 1143.jpg]

Odpowiedz
#13
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Mirosław Kamieniorz http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
Odpowiedz
#14
ZKS Huragan Tarnów

Kenneth Kanne - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#15
Świry Tarnów

Andris Bumanis - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XVI edycja wojtas_gkm 9 313 2020-07-30, 12:06:13
Ostatni post: macias
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XV edycja wojtas_gkm 8 1,192 2020-06-15, 12:01:58
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości