Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVI edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 05.06.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 11.06.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 20-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
02. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
03. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
04. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
05. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
06. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
07. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
08. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
09. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
10. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
11. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
12. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
13. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
14. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
15. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
16. Micha Loktev (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89969
17. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
18. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
19. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
20. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
21. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
22. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
23. Romuald Arndt (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89028
24. Włodzimierz Konkiel (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86734
25. Wiktor Sachkov (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
26. Merle Hammer (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
27. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
28. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
29. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
30. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
31. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
32. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
33. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
34. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
35. Gaweł Szynkarewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86934
36. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
37. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
38. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
39. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
40. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
41. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
42. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
43. Stanisław Zemła Czechówka Lublin http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
44. Sylwester Donot (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
45. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
46. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
47. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342
48. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
Odpowiedz
#3
Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
Odpowiedz
#4
Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
Odpowiedz
#5
1. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
2. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
3. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
4. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
5. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#6
wojtas start to chyba 11.07? a nie 06
Odpowiedz
#7
KS ROW RYBNIK
Micha Loktev----- https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89969
Odpowiedz
#8
PIECHRybnik
Janos Lovrencsics http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
Odpowiedz
#9
John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
Odpowiedz
#10
FC BROWAR WITNICA
Romuald Arndt
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89028
Włodzimierz Konkiel
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86734
Odpowiedz
#11
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów

Wiktor Sachkov http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
Merle Hammer http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
Odpowiedz
#12
Club Red Rabbit
1. Sergiusz Dolgov --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
2. Eryk Kobryń --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
Odpowiedz
#13
Oczywiście mogę wszystko organizowac
Odpowiedz
#14
Tarzan's Team Tarnów

Kazimierz Kuźmicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
Elio Udassi - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
Kyden Denison - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#15
Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 9 344 Wczoraj, 12:53:44
Ostatni post: Kusy
  U20 Złoty Kask - XV edycja wojtas_gkm 8 1,032 2020-06-15, 12:01:53
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości