Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XIX edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 05.06.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 11.06.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 19-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
03. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
04. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
05. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
06. Jędrzej Grausz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87455
07. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
08. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
09. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
10. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
11. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
12. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
13. Carl Hoffmann (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87427
14. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
15. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
16. Bolesław Bawołek(KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
17. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
18. Jędrzej Gąbka (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89029
19. Henryk Sutowski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020
20. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
21. Karol Szkapiak (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87745
22. Borys Pyssa (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87743
23. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
24. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
25. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
26. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
27. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
28. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
29. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
30. Sławomir Mips (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
31. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
32. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
33. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
34. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
35. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
36. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
37. Henrik Nordmark (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89992
38. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103
39. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372
40. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
Odpowiedz
#3
Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
Odpowiedz
#4
Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
Odpowiedz
#5
1. Carl Hoffmann (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87427
2. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
3. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#6
KS ROW RYBNIK
Bolesław Bawołek ------ https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
Odpowiedz
#7
Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
Odpowiedz
#8
FC BROWAR WITNICA
Jędrzej Gąbka -
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89029
Henryk Sutowski-
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020
Krzysztof Sudakiewicz
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
Karol Szkapiak
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87745
Borys Pyssa
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87743
Odpowiedz
#9
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów

Milton Temple http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
Franco Bodogai http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
Odpowiedz
#10
Tarzan's Team Tarnów

Nicodemo Bracci - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
Jens Schindler - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#11
Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
Odpowiedz
#12
Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
[Obrazek: 1143.jpg]

Odpowiedz
#13
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Sławomir Mips http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
Odpowiedz
#14
ZKS Huragan Tarnów

Mirosław Zychalak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
Dawid Dziedziul - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#15
Świry Tarnów

Krystian Furmaniewicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XIX edycja wojtas_gkm 4 422 2020-07-28, 19:54:54
Ostatni post: wojtas_gkm
  U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVIII edycja wojtas_gkm 8 1,094 2020-06-15, 12:01:49
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości