Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XIX edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 05.06.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 11.06.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 18-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!

ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Sławomir Wochlik (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89779
02. Dawid Juć (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89782
03. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
04. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
05. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
06. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
07. Wojciech Łepkowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88323
08. Sylwester Garnicki (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89130
09. Ernest Jachemczak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
10. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
11. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
12. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
13. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
14. Fabian Chamera (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89030
15. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
16. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
17. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
18. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
19. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
20. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
21. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
22. Karol Grubba (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89489
23. Wojciech Kuzia (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88344
24. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
25. Marcin Dunajko (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
26. Eryk Lisewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89770
27. Michał Gulczyński (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89773
28. Karol Winikajtys (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88608
29. Marcin Macocha (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88471
30. Przemysław Hładki (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88453
31. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
32. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
33. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
34. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
35. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
36. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
37. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
38. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
Odpowiedz
#3
Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
Odpowiedz
#4
Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
Odpowiedz
#5
Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
Odpowiedz
#6
1. Wojciech Łepkowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88323
2. Sylwester Garnicki (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89130
3. Ernest Jachemczak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#7
PIECHRybnik
Wojciech Tworkowski http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
Eryk Chrustalew http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
Odpowiedz
#8
Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
Odpowiedz
#9
Fabian Chamera (FC BROWAR WITNICA )
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89030
Odpowiedz
#10
Club Red Rabbit
1. Milan Drobny --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
2. Ludwik Cychowski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
3. Zbigniew Breczko --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
Odpowiedz
#11
Tarzan's Team Tarnów

Michał Prokopek - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
Dariusz Stepanów - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#12
Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
Karol Grubba (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89489
Odpowiedz
#13
SC Knivsta Wojciech Kuzia http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88344
Odpowiedz
#14
ŻKS Radlin
Skov Markussen (88306)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
Marcin Dunajko (88336)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
Odpowiedz
#15
Eryk Lisewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89770
Michał Gulczyński (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89773
Karol Winikajtys (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88608
Marcin Macocha (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88471
Przemysław Hładki (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88453
[Obrazek: 1143.jpg]

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U18 Srebrny Kask - XIX edycja wojtas_gkm 4 359 2020-07-28, 19:40:49
Ostatni post: wojtas_gkm
  U18 Srebrny Kask - XVIII edycja wojtas_gkm 8 1,113 2020-06-15, 12:01:45
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości