Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XIX edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 05.06.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 11.06.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 16-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)

4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.

 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Jarosław Słoniowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91120
02. Edward Matusiewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91122
03. Erwin Hardy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91131
04. Adam Kuliś (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90013
05. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
06. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
07. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125
08. Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
09. Remigiusz Znaniecki (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90476
10. Kacper Lechner (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91139
11. Vojtech Stochl (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90507
12. Lucjan Preuhs (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91173
13. Radosław Kozerawski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90209
14. Dariusz Boruński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90158
15. Giacobbe Chiariello (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90151
16. Laborc Isaszegi (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
17. Aleksander Tabert (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90138
18. Sven Cadima (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90125
19. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
20. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
21. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
22. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
23. Ludwik Traskiewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89998
24. Seweryn Juwa (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90020
25. Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
26. Emil Macikowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133
27. Viktor Ingessonen (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91136
28. Arkadiusz Stisz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90968
29. Balazs Sipos (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
30. Mikael Trueman (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
31. Yrjo Salmela (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
32. Claes Damgaard (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
33. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
34. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053
35. Wojciech Szczędzina (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91112
36. Szczepan Skomski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91126
37. Ireneusz Miętrkiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
38. Mikołaj Zmysłowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
39. Bartosz Mośka (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
40. Adrian Raubo (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89993
41. Ernest Wrzesień (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965
42. Markku Holappa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89967
43. Imre Halmosi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89968
44. Stig Tirsda (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90527
45. Sebastian Szumiata (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90509
46. Michel Müller (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
47. Kyden Fysh (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
48. Robert Panczyk (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90106
49. Damian Grynicz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90075
50. Zygmunt Szewa (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90012
51. Bogdan Bachleda-Wala (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90188
52. Władysław Rychlik (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90126
53. Oskar Koc (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90033
54. Jarosław Charyga (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90014
55. Henryk Dojnik (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90057
56. Bolesław Sorokowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90084
57. Romuald Burzanowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90131
58. Jarosław Szłowieniec (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90181
59. Klaudiusz Ciszyński (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90519
60. Kajetan Marcysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90018
61. Daniels Kurennoi (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90063
62. Voldemars Karde (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91124
63. Giorgi Body (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89981
64. Henry Buckley (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89983
65. Daniel Świdwa (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90052
66. Filip Tlusty (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90064
67. Roman Fomicz (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90119
68. Antoni Jonalik (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90137
69. Kornel Kawaliło (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90435
Odpowiedz
#3
Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
Remigiusz Znaniecki (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90476
Kacper Lechner (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91139
Odpowiedz
#4
Vojtech Stochl (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90507
Odpowiedz
#5
Lucjan Preuhs (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91173
Radosław Kozerawski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90209
Dariusz Boruński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90158
Giacobbe Chiariello (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90151
Laborc Isaszegi (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
Aleksander Tabert (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90138
Sven Cadima (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90125

Zgłaszam się również do organizacji turniejów U16 i U17.
pozdrawiam,
Macias
Odpowiedz
#6
Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
[Obrazek: 4199.jpg]
Odpowiedz
#7
PIECHRybnik
Mateusz Molek http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
Daniel Dehnel http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
Mariusz Kuca http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
Odpowiedz
#8
Ludwik Traskiewicz (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89998
Seweryn Juwa (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90020
Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
Emil Macikowski (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133
Viktor Ingessonen (ASTECK Zielona Góra) - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91136
Odpowiedz
#9
Arkadiusz Stisz (FC BROWAR WITNICA )-http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90968
Odpowiedz
#10
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów

Balazs Sipos http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
Mikael Trueman http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
Yrjo Salmela http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
Claes Damgaard http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
Odpowiedz
#11
Mogę też zorganizować turniej w każdej kategorii
Odpowiedz
#12
Club Red Rabbit
1. Daniel Szarota --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
2. Banjamin Temple --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053
3. Wojciech Szczędzina --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91112
4. Szczepan Skomski --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91126
Odpowiedz
#13
Tarzan's Team Tarnów

Ireneusz Miętrkiewicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
Mikołaj Zmysłowski - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
Bartosz Mośka - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#14
SC Knivsta                Adrian Raubo http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89993
Odpowiedz
#15
ŻKS Radlin
Ernest Wrzesień (89965)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965
Markku Holappa (89967)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89967
Imre Halmosi (89968)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89968
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U17 Brązowy Kask - XIX edycja wojtas_gkm 4 2,794 2020-07-28, 19:29:42
Ostatni post: wojtas_gkm
  U17 Brązowy Kask - XVIII edycja wojtas_gkm 8 9,648 2020-06-15, 12:01:40
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości