Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XX edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
Zasady są proste:
1. Do 05.06.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 11.06.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 16-latków bez ograniczeń ilościowych. 

3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych (rozwiązanie testowe)
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


ZAPRASZAM
wojtas_gkm
Odpowiedz
#2
Lista uczestników:

01. Gaweł Christa (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91386
02. Seweryn Obrowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91594
03. Lars Rengbo (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91417
04. Sławomir Potuszyński (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91384
05. Morten Cramer (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91440
06. Noah James (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91409
07. Jarosław Łupinka (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91628
08. Jes Olsen (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
09. Dominik Strząska (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
10. Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
11. Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
12. Maximilian Mueller (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
13. Kornel Skrypak (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91400
14. Władysław Słubik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91431
15. Sylwester Żabolicki (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549
16. Cezary Kalitta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91624
17. Klaudiusz Wiszniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91561
18. Tadeusz Roczniewski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91444
19. Damian Pieniążkiewicz (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91443
20. Janusz Idzkiewicz (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91548
21. Kai Müller (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91455
22. Georgijs Shirokiy (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91467
23. Emil Góźdź (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91640
24. Cezary Fryczewski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91582
25. Cezary Knihinicki (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91420
26. Tadeusz Baja (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91611
27. Sławomir Konkolewski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91585
28. Kamil Doga (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91438
29. Lucjan Cot (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91540
30. Jędrzej Zimowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91578
31. Peder Sigdal (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91457
32. Arjuna Lhotsky (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91407
33. Czesław Witasiński (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91764
34. Jesper Jensen (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91511
Odpowiedz
#3
Lars Rengbo (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91417
Sławomir Potuszyński (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91384
Odpowiedz
#4
Morten Cramer ( ARJUMA Golub-Dobrzyń) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91440
Odpowiedz
#5
Noah James (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91409
Jarosław Łupinka (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91628
pozdrawiam,
Macias
Odpowiedz
#6
PIECHRybnik
Jes Olsen http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
Dominik Strząska http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
Odpowiedz
#7
Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
Odpowiedz
#8
Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów

Maximilian Mueller http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
Kornel Skrypak http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91400
Odpowiedz
#9
Club Red Rabbit
1. Władysław Słubik --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91431
2. Sylwester Żabolicki --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549
Odpowiedz
#10
Tarzans Team Tarnów

Cezary Kalitta - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91624
Klaudiusz Wiszniak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91561
Tadeusz Roczniewski - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91444

Chyba daty są pomylone, zapisów i startu.
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#11
Damian Pieniążkiewicz (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91443
Odpowiedz
#12
ŻKS Radlin
Janusz Idzkiewicz (91548)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91548

Oczywiście chętnie coś zorganizuje
Odpowiedz
#13
HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Kai Müller http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91455
2. Georgijs Shirokiy http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91467
3. Emil Góźdź http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91640
Odpowiedz
#14
ZKS Huragan Tarnów

Cezary Fryczewski - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91582
Cezary Knihinicki - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91420

Organizacja również.
[Obrazek: 10299.jpg]
Odpowiedz
#15
Świry Tarnów

Tadeusz Baja - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91611
Sławomir Konkolewski - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91585

Plus organizacja.
[Obrazek: 8680.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XX edycja wojtas_gkm 4 444 2020-07-28, 19:01:18
Ostatni post: wojtas_gkm
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XIX edycja wojtas_gkm 8 1,446 2020-06-15, 12:01:35
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości