Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XX edycja
#1
U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików 

Rozpoczynamy nowy sezon
Turniej rozgrywany jest w soboty.

 
Zasady są proste:
1. Start eliminacji 11.07.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128372
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128380
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128396

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128365
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128377
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128712

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128388
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128516
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128708

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129102
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129206
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129316

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129085
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129043
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129176

Finały

22.08
29.08
05.09
12.09
19.09
26.09
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A
01. Lars Rengbo (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91417
02. Peder Sigdal (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91457
03. Cezary Fryczewski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91582
04. Noah James (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91409
05. Sylwester Żabolicki (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549
06. Dominik Strząska (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
07. Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
08. Tadeusz Roczniewski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91444
09. Jędrzej Zimowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91578
10. Maximilian Mueller (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
11. Kai Müller (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91455
12. Arjuna Lhotsky (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91407

Grupa B
01. Cezary Knihinicki (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91420
02. Janusz Idzkiewicz (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91548
03. Seweryn Obrowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91594
04. Tadeusz Baja (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91611
05. Władysław Słubik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91431
06. Jesper Jensen (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91511
07. Kornel Skrypak (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91400
08. Morten Cramer (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91440
09. Lucjan Cot (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91540
10. Cezary Kalitta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91624
11. Kamil Doga (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91438
12. Gerardo Accalai (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91535

Grupa C
01. Gaweł Christa (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91386
02. Sławomir Potuszyński (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91384
03. Jarosław Łupinka (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91628
04. Jes Olsen (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
05. Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
06. Klaudiusz Wiszniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91561
07. Damian Pieniążkiewicz (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91443
08. Georgijs Shirokiy (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91467
09. Emil Góźdź (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91640
10. Sławomir Konkolewski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91585
11. Czesław Witasiński (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91764

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej

[Obrazek: 16a.jpg]
[Obrazek: 16b.jpg]
[Obrazek: 16c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa D
01. Maximilian Mueller (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91469
02. Arjuna Lhotsky (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91407
03. Peder Sigdal (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91457
04. Sylwester Żabolicki (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91549
05. Cezary Fryczewski (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91582
06. Tadeusz Roczniewski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91444
07. Kornel Skrypak (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91400
08. Seweryn Obrowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91594
09. Cezary Knihinicki (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91420
10. Tadeusz Baja (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91611
11. Lucjan Cot (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91540
12. Gaweł Christa (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91386
13. Damian Pieniążkiewicz (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91443
14. Jarosław Łupinka (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91628
15. Georgijs Shirokiy (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91467
16. Emil Góźdź (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91640

R1. Jędrzej Zimowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91578
R2. Janusz Idzkiewicz (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91548

Grupa E
01. Lars Rengbo (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91417
02. Noah James (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91409
03. Dominik Strząska (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91390
04. Borys Nicewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91385
05. Kai Müller (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91455
06. Władysław Słubik (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91431
07. Jesper Jensen (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91511
08. Morten Cramer (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91440
09. Cezary Kalitta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91624
10. Kamil Doga (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91438
11. Gerardo Accalai (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91535
12. Sławomir Potuszyński (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91384
13. Jes Olsen (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91559
14. Cezary Bender (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91435
15. Klaudiusz Wiszniak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91561
16. Czesław Witasiński (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91764

R1. Sławomir Konkolewski (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91585

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XX edycja wojtas_gkm 20 911 2020-07-06, 11:06:37
Ostatni post: wojtas_gkm
  U16 Indywidualne Mistrzostwa Młodzików - XIX edycja wojtas_gkm 8 1,446 2020-06-15, 12:01:35
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości