Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U17 Brązowy Kask - XIX edycja
#1
U-17 Brązowy Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 11.07.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128386
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128502
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128431

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128404
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128670
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128666

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128390
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128418
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128517

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128391
18.07
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128792

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128373
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128432
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128367

Półfinały

Grupa F
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129037
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129099
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129273

Grupa G
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129087
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129313
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129240

Finały

22.08
29.08
05.09
12.09
19.09
26.09
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A
01. Viktor Ingessonen (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91136
02. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
03. Jarosław Szłowieniec (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90181
04. Ernest Wrzesień (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965
05. Bartosz Mośka (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
06. Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
07. Imre Halmosi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89968
08. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
09. Michel Müller (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
10. Romuald Burzanowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90131
11. Daniels Kurennoi (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90063
12. Erwin Hardy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91131
13. Roman Fomicz (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90119
14. Aleksander Tabert (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90138

Grupa B
01. Sebastian Szumiata (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90509
02. Oskar Koc (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90033
03. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
04. Laborc Isaszegi (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
05. Bogdan Bachleda-Wala (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90188
06. Jarosław Charyga (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90014
07. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
08. Adam Kuliś (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90013
09. Antoni Jonalik (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90137
10. Remigiusz Znaniecki (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90476
11. Henryk Dojnik (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90057
12. Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
13. Filip Tlusty (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90064
14. Claes Damgaard (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039

Grupa C
01. Arkadiusz Stisz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90968
02. Mikołaj Zmysłowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
03. Yrjo Salmela (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
04. Radosław Kozerawski (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90209
05. Balazs Sipos (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
06. Dariusz Boruński (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90158
07. Damian Grynicz (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90075
08. Władysław Rychlik (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90126
09. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
10. Zygmunt Szewa (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90012
11. Wojciech Szczędzina (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91112
12. Daniel Szarota (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90051
13. Giorgi Body (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89981
14. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035

Grupa D
01. Szczepan Skomski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91126
02. Edward Matusiewicz (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91122
03. Stig Tirsda (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90527
04. Sven Cadima (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90125
05. Henry Buckley (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89983
06. Seweryn Juwa (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90020
07. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
08. Jarosław Słoniowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91120
09. Banjamin Temple (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90053
10. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125
11. Voldemars Karde (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91124
12. Mikael Trueman (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
13. Ireneusz Miętrkiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90156
14. Daniel Świdwa (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90052

Grupa E
01. Kacper Lechner (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91139
02. Vojtech Stochl (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90507
03. Lucjan Preuhs (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91173
04. Giacobbe Chiariello (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90151
05. Ludwik Traskiewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89998
06. Emil Macikowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133
07. Adrian Raubo (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89993
08. Markku Holappa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89967
09. Robert Panczyk (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90106
10. Bolesław Sorokowski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90084
11. Klaudiusz Ciszyński (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90519
12. Kajetan Marcysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90018
13. Kornel Kawaliło (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90435

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-7 w grupach A-B oraz 1-6 w grupach C-E
Odpowiedz
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 17a.jpg]
[Obrazek: 17b.jpg]
[Obrazek: 17c.jpg]
[Obrazek: 17D.jpg]
[Obrazek: 17e.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów:

Grupa F
01. Michel Müller (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89977
02. Mariusz Kuca (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90028
03. Bartosz Mośka (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89978
04. Daniel Dehnel (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90031
05. Jarosław Charyga (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90014
06. Mateusz Molek (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90134
07. Sebastian Szumiata (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90509
08. Walenty Gorelov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90035
09. Yrjo Salmela (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89982
10. Giorgi Body (Joker Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89981
11. Bolesław Ugorenko (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91116
12. Szczepan Skomski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91126
13. Jarosław Słoniowski (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91120
14. Markku Holappa (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89967
15. Giacobbe Chiariello (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90151
16. Emil Macikowski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91133

R1. Remigiusz Radzanowski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91115
R2. Ludwik Traskiewicz (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89998
R3. Adam Kuliś (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90013

Grupa G
01. Kyden Fysh (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89962
02. Ernest Wrzesień (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89965
03. Lillo Frappamp (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90466
04. Imre Halmosi (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89968
05. Laborc Isaszegi (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90141
06. Ludwik Pingielski (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90113
07. Claes Damgaard (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90039
08. Mikołaj Zmysłowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89988
09. Balazs Sipos (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90008
10. Wojciech Szczędzina (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91112
11. Seweryn Juwa (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90020
12. Haythan Carney (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91125
13. Mikael Trueman (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90054
14. Adrian Raubo (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89993
15. Robert Panczyk (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90106
16. Kajetan Marcysiak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90018

R1. Sven Cadima (SC Gdynia) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90125
R2. Erwin Hardy (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91131

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach F-G
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U17 Brązowy Kask - XIX edycja wojtas_gkm 22 5,120 2020-07-06, 11:40:16
Ostatni post: wojtas_gkm
  U17 Brązowy Kask - XVIII edycja wojtas_gkm 8 9,644 2020-06-15, 12:01:40
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości