Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U18 Srebrny Kask - XIX edycja
#1
U-18 Srebrny Kask 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 11.07.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128376
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128434
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128588

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128429
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128707
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128721

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128411
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128435
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128612

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129056
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129040
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129063

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129036
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129145
15.08

Finały

22.08
29.08
05.09
12.09
19.09
26.09
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A
01. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
02. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
03. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
04. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
05. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
06. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
07. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
08. Marcin Macocha (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88471
09. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
10. Fabian Chamera (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89030
11. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
12. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
13. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
14. Roman Plyaskin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360

Grupa B
01. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
02. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
03. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
04. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
05. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
06. Karol Winikajtys (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88608
07. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
08. Michał Gulczyński (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89773
09. Marcin Dunajko (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88336
10. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
11. Ernest Jachemczak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
12. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
13. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
14. Waldemar Sibilski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88399

Grupa C
01. Sławomir Wochlik (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89779
02. Dawid Juć (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89782
03. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
04. Wojciech Łepkowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88323
05. Sylwester Garnicki (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89130
06. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
07. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
08. Karol Grubba (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89489
09. Wojciech Kuzia (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88344
10. Eryk Lisewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89770
11. Przemysław Hładki (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88453
12. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287
13. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406
14. Lukas Rezek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 18a.jpg]
[Obrazek: 18b.jpg]
[Obrazek: 18c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników

Grupa D
01. Klaudiusz Kopaczka (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89771
02. Joy Trevitt (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88390
03. Roman Plyaskin (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88360
04. Dariusz Stepanów (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88382
05. Zbigniew Breczko (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88462
06. Michał Prokopek (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88467
07. Rudolf Vercik (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88368
08. Wladimir Ulanov (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89781
09. Eryk Chrustalew (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88362
10. Damian Obławski (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88313
11. Ernest Jachemczak (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91109
12. Wojciech Kuzia (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88344
13. Wac Kobzev (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88295
14. Eryk Lisewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89770
15. Ludwik Cychowski (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88424
16. Lukas Rezek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88494

R1. Krzysztof Sempka (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88491
R2. Tadeusz Gaszkowski (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88406

Grupa E
01. Milan Drobny (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88373
02. Cyryl Dikarev (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88292
03. Skov Markussen (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88306
04. Adrian Woja (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88420
05. Marek Hajdel (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88486
06. Tom Rantala (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89759
07. Manfredo Vivian (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88310
08. Wojciech Tworkowski (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88517
09. Michał Gulczyński (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89773
10. Rene Kofler (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88333
11. Scott Fullam (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89763
12. Sławomir Wochlik (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89779
13. Tobiasz Popiel (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88456
14. Karol Grubba (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89489
15. Przemysław Hładki (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88453
16. Sergiusz Krivcov (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88287

R1. Wojciech Łepkowski (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88323
R2. Karol Winikajtys (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88608

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U18 Srebrny Kask - XIX edycja wojtas_gkm 19 746 2020-07-06, 12:25:15
Ostatni post: wojtas_gkm
  U18 Srebrny Kask - XVIII edycja wojtas_gkm 8 1,113 2020-06-15, 12:01:45
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości