Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XIX edycja
#1
U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 11.07.2020r.
2. Rozgrywamy serię ćwierć i półfinałów (3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128381
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128405
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128442

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128462
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128548
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128539

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128417
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128430
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128671

Półfinały

Grupa D
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129084
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129195
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129186

Grupa E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129038
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129093
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129320

Finały

22.08
29.08
05.09
12.09
19.09
26.09
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A
01. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
02. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
03. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
04. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
05. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
06. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
07. Borys Pyssa (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87743
08. Henrik Nordmark (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89992
09. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
10. Jędrzej Grausz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87455
11. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
12. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
13. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
14. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032

Grupa B
01. Henryk Sutowski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020
02. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
03. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
04. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
05. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
06. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
07. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
08. Sławomir Mips (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
09. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
10. Karol Szkapiak (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87745
11. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
12. Jędrzej Gąbka (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89029
13. Carl Hoffmann (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87427
14. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118

Grupa C
01. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
03. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
04. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
05. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
06. Bolesław Bawołek(KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
07. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
08. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
09. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
10. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
11. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103
12. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372
13. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 19A.jpg]
[Obrazek: 19b.jpg]
[Obrazek: 19C.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa D
01. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
02. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
03. Jędrzej Grausz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87455
04. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
05. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
06. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
07. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
08. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
09. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
10. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
11. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
12. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
13. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
14. Bolesław Bawołek(KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
15. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
16. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134

R1. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
R2. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372

Grupa E
01. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
02. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
03. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
04. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
05. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
06. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
07. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
08. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
09. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
10. Sławomir Mips (HUSARIA BERG RZESZÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
11. Carl Hoffmann (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87427
12. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
13. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
14. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
15. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
16. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161

R1. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
R2. Henryk Sutowski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XIX edycja wojtas_gkm 19 761 2020-07-06, 12:39:19
Ostatni post: wojtas_gkm
  U19 Indywidualne Mistrzostwa Nastolatków - XVIII edycja wojtas_gkm 8 1,093 2020-06-15, 12:01:49
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: wojtas_gkm, 2 gości