Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U20 Złoty Kask - XVI edycja
#1
U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 11.07.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128441
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128613
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128378

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128364
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128457
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128387

Grupa C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128384
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128542
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128634

Półfinały

Grupa D
01.08
08.08
15.08

Grupa E
01.08
08.08
15.08

Finały

22.08
29.08
05.09
12.09
19.09
26.09
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A
01. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
02. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
03. Gaweł Szynkarewicz (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86934
04. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
05. Wiktor Sachkov (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
06. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
07. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
08. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
09. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
10. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
11. Micha Loktev (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89969
12. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
13. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
14. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
15. Joel Lennartsson (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
16. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842

Grupa B
01. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
02. Merle Hammer (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
03. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
04. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
05. Sylwester Donot (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
06. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
07. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
08. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
09. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
10. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
11. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342
12. Włodzimierz Konkiel (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86734
13. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
14. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
15. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
16. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901

Grupa C
01. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
02. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
03. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
04. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
05. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
06. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
07. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
08. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
09. Romuald Arndt (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89028
10. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
11. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
12. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
13. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
14. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
15. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
16. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339

Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C
Odpowiedz
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 20a.jpg]
[Obrazek: 20b.jpg]
[Obrazek: 20c.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa D
01. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
02. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
03. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
04. Jan Blokhin (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
05. Micha Loktev (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89969
06. Wiktor Sachkov (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
07. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
08. Dieter Ylimainen (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
09. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
10. Merle Hammer (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
11. Sylwester Donot (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
12. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
13. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
14. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
15. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
16. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992

R1. Thomas Hunt (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
R2. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949

Grupa E
01. John Anslover (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
02. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
03. Joerg Hock (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
04. Ben Rodwell (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
05. Fabian Kordyjak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
06. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
07. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
08. Zsolt Szabo (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
09. Cain Meston (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
10. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
11. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
12. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
13. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
14. Lewis Mayhew (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
15. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
16. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907

R1. Borys Tusz (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
R2. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach D-E
Odpowiedz
#6
PÓŁFINAŁ U-20 GRUPA E 2/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129062
Odpowiedz
#7
U 20 grupa D 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129081
Odpowiedz
#8
U 20 grp E
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129103
Odpowiedz
#9
ŻKS Radlin
U20 gr D 2/3
https://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129271

J. Blokhin (zajęty termin) za nie go pojedzie T.Hunt.
K.Kuźmicz oraz S. Zemla zajęte terminy.
Odpowiedz
#10
Grupa E 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129071
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVI edycja wojtas_gkm 24 919 2020-07-06, 13:06:24
Ostatni post: wojtas_gkm
  U20 Złoty Kask - XV edycja wojtas_gkm 8 1,032 2020-06-15, 12:01:53
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości