Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XVI edycja
#1
U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 

Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Start eliminacji 11.07.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.


W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Odpowiedz
#2
Organizatorzy:

Eliminacje

Grupa A
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128410
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128366
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128649

Grupa B
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128389
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128374
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-128443

Półfinały

Grupa C
01.08
08.08
15.08

Grupa D
01.08
08.08
15.08

Finały

22.08
29.08
05.09
12.09
19.09
26.09
Odpowiedz
#3
Lista uczestników

Grupa A
01. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
02. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
03. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
04. Fabian Kirton (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84316
05. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
06. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
07. Ricky Melander (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89757
08. Kamil Rolinek (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88023
09. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
10. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
11. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
12. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
13. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
14. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
15. Vladimir Benda (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89963
16. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351

Grupa B
01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
03. Roman Gazdarov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84314
04. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
05. Lew Samsonowicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89027
06. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
07. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
08. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
09. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
10. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
11. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
12. Marton Ocskay (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
13. Przemyslaw Przekowiak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458
14. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
15. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
16. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372

Awans do półfinałów uzyskają wszyscy Uśmiech
Odpowiedz
#4
Wyniki fazy eliminacyjnej:

[Obrazek: 21a.jpg]
[Obrazek: 21b.jpg]
Odpowiedz
#5
Lista uczestników półfinałów

Grupa C
01. Ivo Hoffmann (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
02. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
03. Cyriak Belikov (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
04. Sebastion Moysey (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
05. Vladimir Benda (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89963
06. Kamil Rolinek (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88023
07. Mirosław Lelowski (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
08. Fabian Kirton (SC Knivsta) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84316
09. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
10. Jofe Dixon (PIECHRybnik) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
11. Marton Ocskay (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
12. Roman Gazdarov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84314
13. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
14. Isaac Hedley (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
15. Andris Bumanis (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356

Grupa D
01. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
02. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
03. Ricky Melander (KS ROW RYBNIK) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89757
04. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
05. Josh Battelle (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
06. Scott Ifill (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
07. Leins Emerson (ARJUMA Golub-Dobrzyn) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84257
08. Franco Mattioli (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
09. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
10. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
11. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
12. Wojciech Pielak (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85378
13. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszow) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
14. Przemyslaw Przekowiak (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458
15. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
16. Rafał Słuszczak (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380

Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Odpowiedz
#6
Grp C 2 /3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129039
Odpowiedz
#7
Grupa C - 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129041
Odpowiedz
#8
Grupa D 1/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129058
Odpowiedz
#9
15.08. gr. C
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129086
Odpowiedz
#10
gr D - półfinal 2/3
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-129096
pozdrawiam,
Macias
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZAPISY! U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XVI edycja wojtas_gkm 19 768 2020-07-06, 13:19:00
Ostatni post: wojtas_gkm
  U21 Indywidualne Mistrzostwa Juniorów - XV edycja wojtas_gkm 8 1,192 2020-06-15, 12:01:58
Ostatni post: wojtas_gkm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości